Krása minimalismu – sauna Harvia Solide

Sauna nemusí nutně být nevzhledná, lacině vyhlížející konstrukce, krčící se v rohu suterénu vedle prádelny, ale naopak se díky svému vzhledu může stát stylotvorným středem vaší lobby či společenské místnosti.

Přesně taková je  novinka od finské firmy Harvia – konstrukcí solidní masivní dřevostavba, přesto je však její vzhled moderní, čistý a praktický.

Extra silné vnější obložení z finského smrku, pevné nekompromisní lavice bez okras a lineární design, černé masivní panty a černé rámování dveří, svítidel a doplňků – to vše přispívá k unikátní atmosféře, kterou sauna vytváří.

O vyhřátí sauny se starají stylová elektrická saunová kamna Harvia Virta s bezpečnostní ohrádkou, snadno ovládatelné pomocí rudě podsvětlené dotykové regulace Xenio.

Přední stěna je ze silného bezpečnostního skla, lavice mohou být v celku, nebo na přání jako samostatné stoličky.

Jedinečný styl sauny dotváří kamenná, černě orámovaná stěna z lávového kamene, jež je navíc praktická – akumuluje v sobě teplo a absorbuje odstřikující vodu při případném polévání kamen.

Sauna je dodávaná (českou společností Finská sauna) na klíč i s montáží a odborným zapojením, stačí si vybrat tu správnou velikost,  zvolit si můžete i světlou či tmavou barvu rámování sauny a lavic, či jiné rozložení lavic a topidla.

Protože sauna umožňuje polévání topidla, můžete si tak vytvořit jak suchou silnou saunu, tak i jemnou biosaunu, s teplotou kolem 65°C a vyšší vlhkostí, obohacenou aromaty. Díky této sauně vás tak bude saunování bavit a užije si ho každý člen rodiny.