Levandulové údolí a BIO Levandule Chodouňská

Za unikátním Levandulovým údolím, tříhektarovým polem s 45 000 BIO levandulemi, stojí Helena Neumannová a Milena Krčálová, které zde levanduli začaly pěstovat v roce 2014. V manufaktuře v Levandulovém údolí se z levandule v BIO kvalitě vyrábí čaje, oleje, koření, sušenky, raw tyčinky a spoustu dalších zdraví i tělu prospěšných produktů.

Pořádají se zde také nejrůznější ozdravné procedury nebo workshopy. Příběh Levandulového údolí zaujal jako jediný v Evropě i mezinárodní společnost L´Occitane, která s ním zahájila spolupráci.

Levandulové údolí se nachází ve středočeské Chodouni, v samém srdci Geoparku Barrandien na bývalých vápencových mořích. Nedaleko naleznete hrady Točník, Žebrák, Křivoklát, Nižbor s keltským oppidem nebo zámek v Hořovicích.

Brdské lesy se tak mísí s opojnou vůní Levandulového údolí a nabízí novodobým poutníkům klid, mír, pohodu, odpočinek a hlavně zdraví z čisté přírody. Díky Nadaci Tipsport vyroste v Levandulovém údolí ovocný sad.

Levandule je momentálně nejúčinnějším vědecky prokázaným antidepresivem na světě. Optimálně podporuje imunitu, léčí a hojí, protože obsahuje značné množství přírodních antioxidantů, antibiotik nebo antiseptik.

Blahodárně působí na trávicí ústrojí, je vhodná na detoxikaci organismu, pomáhá při diabetu, nadváze, vysokém krevním tlaku i cholesterolu. Dezinfikuje tělo i duši, stimuluje nervový tonus, ulevuje od trávicích potíží.

Její pozitivní účinky na lidské tělo a mysl znali a využívali už staří Egypťané, Etruskové, Féničané, Řekové, Římané, Arabové nebo Keltové.

BIO konopný olej s BIO Levandulí Chodouňskou

Za studena lisovaný RAW olej z BIO konopí a BIO Levandule Chodouňské přináší harmonizaci těla, duše a mysli celé rodině. Polévkovou lžící denně zklidníte mysl, upevníte imunitu i nervy. Vyženete z ložnice nespavost a z vašeho dne úzkost, deprese nebo strach.

Konopné semínko je považováno za nejvýživnější potravinu planety. Obsahuje nepřeberné množství esenciálních látek, které si naše tělo neumí samo vyrobit.

Konopný protein obsahuje všech 20 aminokyselin včetně 9 esenciálních, dále Omega 6 a Omega 3 mastné kyseliny v ideálním poměru 3:1.  Konopí má vysoký obsah minerálů a vitaminů E, B1 a B2.

Použití: lžíce na dobrou noc – měsíční kúra

OMEGA 3 kyseliny, antioxidanty, ATB a antivirotika, vitamín E z čisté přírody a přirozenou cestou. Výjimečná kombinace dvou královských bylin.

– Normální funkce dýchacího systému

– Přirozená obrany schopnost

– Spánek bez obtíží

– Uvolnění, relaxace těla a mysli

– Podpora mikro biomu

– Doplnění správné hladiny OMEGA 3 kyselin

– Zlepšení kognitivního chování

– Zlepšení kardiovaskulárního systému

– Podpora dobrého trávení

– Vysoký obsah vitamínu E