Loewe Reference

Loewe Reference – luxus na první pohled

Okouzlující design a skrytá vášeň. Společnost Loewe vždy nabízela v oblasti domácí zábavy to nejlepší. Nyní však postoupila v hledání dokonalosti ještě o krok dál.

V duchu myšlenky „never stop beginning“ vznikla nová řada televizorů Loewe – nadčasové umělecké dílo, solitér plný nejmodernějších technologií.

Nová generace televizorů Loewe je rozložena do čtyř modelových řad: Loewe Art; Connect; Reference a Master piece.

O posledních dvou můžeme směle tvrdit, že kombinací obrazové kvality, designu a technického provedení prakticky nemá konkurenty, a již první kontakt s těmito výrobky vyvolává emocionální zážitek.

Brilantní obraz

Vše pro autentický zážitek a maximální uspokojení: ultra-vysoký kontrast v kombinaci s antireflexním sklem zaručuje neuvěřitelně ostrý obraz bez odlesků i za denního světla.

I v nejvyšším možném rozlišení 4K, Ultra High Definition (UHD) poskytuje nová generace televizorů Loewe dokonale věrný a přirozený „life-like“ obraz s plynulým zobrazením pohybu. Loewe Reference je stvořena pro zobrazení obsahu v nejvyšší možné kvalitě.

Nabízí bohatý obraz, plný přirozených barev také po připojení k přehrávači, k domácí síti nebo k internetu.

Zvuk jako ve skutečném kině

Televizor dokáže i bez připojeného systému domácího kina nabídnout naprosto brilantní zvuk a pocit přítomnosti ve skutečném kině.

Přímo v televizoru je integrován Soundbar zastoupený 8 reproduktory o zvukovém výkonu 120W. V režimu Cinema Surround, v kombinaci s unikátními vlastnostmi, televizor Loewe Reference zaujme pozici vůbec nejvýkonnějšího TV, jaký byl kdy na trhu nabízen.

Standardní součástí výbavy je integrovaný Bluetooth Audio Streaming, takže Loewe Reference umožňuje streamovat hudbu z vašeho smartphonu přímo do televizoru.

Sledování programů bez omezení

K běžné výbavě patří integrovaný harddisk o velikosti 1TB a zdvojené tunery. To umožňuje nezávislé nahrávání jiného pořadu nebo režimu PIP (obraz v obraze), než který chcete souběžně sledovat. Toto uspořádání dokonce umožňuje sdílení v pořadí třetího programu na tabletu.

Přizpůsobitelný design, unikátní umístění

Televizor je možné umístit na motoricky otočný podlahový podstavec, nástěnný držák, nebo v případě úhlopříčky 55“ na podstavec stolní. Designově unikátní, a v prostoru zcela nezávislé, je umístění na svislou otočnou tyč s možností otáčení.

Televizor je tedy možné sledovat v prostoru v rozmezí 270º. Další možností je využití originálních stolků v barvě a designu TV, přičemž provedení korpusu televizoru je možné vybírat ze čtyř barevných provedení a kitů. Vše pro maximální sladění s interiérem.

Televizory nových modelových řad budou k dispozici postupně o velikostech úhlopříček 55“, 75“ a 85“, tedy v rozmezí 140 cm až 216 cm.

Loewe Reference 55 bude k dispozici od května v provedení Alu Silver & Alu black, o měsíc později v módních barvách White – Highgloss a Dark Gold. Zbývající dvě úhlopříčky budou dostupné začátkem letošního podzimu.

Řada Loewe Reference představuje prémiové televizory vlastní třídy. Proto si přejeme úspěšný start a všem budoucím uživatelům splnění veškerých představ o dokonalé obrazové a zvukové kvalitě.