Bang & Olufsen – kolekce Love Affair

Během bouřlivých 20. let minulého století si Peter Bang a Svend Olufsen začali plnit své sny. Vydali se na svou cestu do světa technologií, i když v jejich úspěch věřil málokdo.

Byla to doba uměleckého směru art deco, ve kterém luxus, kouzlo, nadšení a víra v sociální a technický pokrok přinášely obrovský rozkvět. O 90 let později má Bang & Olufsen tu čest představit kolekci Love Affair – Milostná aféra.

Zachycuje náladu a styl této jedinečné doby, kdy všichni tancovali v rytmu jazzu a věřili, že prožijí vášnivý milostný poměr, který může trvat navždy.

Kolekce Love Affair, obsahující šest současných ikonických výrobků, chytí za srdce všechny zákazníky, nejen ty, kteří jsou společnosti věrni léta. Je vyrobena ve speciálním luxusním odstínu růžového zlata, které v klenotnictví zažívá obrození.

A nejen to má svůj specifický význam. Zatímco bílé zlato představuje přátelství a žluté zlato znamená věrnost, růžové zlato symbolizuje lásku, která je tudíž hlavní inspirací pro tuto kolekci.

V kombinaci s teplou barvou ořechu a tkaninami vytvořenými nejlepšími návrháři vznikla oslnivá kolekce.

Zářivě romantický odstín růžového zlata je docílen unikátním procesem barvení, který sám o sobě inspiroval návrháře k vytvoření konceptů, jež se hodí k jakémukoli stylu i věku a kde jediným omezujícím faktorem byla jejich fantazie.

To vše v kombinaci s teplým ořechovým dřevem spojuje minulost a přítomnost ukazující vášeň, hrdost a vytrvalost, které ženou firmu Bang & Olufsena kupředu posledních 90 let.

Tato exkluzivní kolekce je živoucím důkazem sympatií, které trvají od počátku, kdy láska a oddanost ke zručnosti a kvalitě dvou dánských návrhářů Petera Banga a Svenda Olufsena dokázaly přitáhnout pozornost lidí po celém světě. Za 90 let se Bang &

Olufsen stal ikonou výkonu a vynikajícího designu. To vše díky své dlouholeté tradici a silnému odhodlání podílet se na výzkumu a vývoji vyspělé technologie a inovací. Televize, reproduktory, audiosystémy či sluchátka se značkou

Bang & Olufsen mezi ostatními zkrátka nepřehlédnete.