Luxusní dovolená? Jedině na Maledivách

Souostroví Maledivy patří k nejvyhledávanějším destinacím pro luxusní dovolenou. Důvodů je několik. Tím prvním je rozhodně soukromí, neboť každý zdejší luxusní hotel zabírá svůj vlastní ostrov.

Můžete si tak nerušeně užívat klidu, pohodlí a přepychu, ať už ve vlastním bazénu či v mělkých azurových vodách kolem ostrova.

Druhým důvodem je již zmíněný přepych. Obrovská koncentrace luxusních hotelů na jednoho obyvatele vám poskytuje neskutečné možnosti, navíc když se jednotlivé hotely předhánějí v tom, který dokáže vaše sny a žaludky lépe naplnit a který vám vyjde více vstříc.

A třetím důvodem je počasí. Z Malediv se stala takřka celoroční destinace, není problém přiletět skoro kdykoliv, vždy tu najdete místo, kde složit hlavu, a budete se cítit jako v bavlnce.

A to nejen kvůli tomu, že jsou Maledivy domovem mnoha známých jmen mezi luxusními hotelovými řetězci.

Abyste měli jednodušší výběr, rozhodl se travel designer společnosti Exclusive Tours Filip Pačes doporučit vám několik luxusních maledivských resortů, z nichž každý je vhodný na jiný typ dovolené.

Four Seasons Resort Maldives at Landaa Giraavaru

Luxusní řetězec Four Seasons není třeba zdlouhavě představovat. I ten má své zastoupení na Maledivách.

Najdete ho na atolu Baa, který je součástí biosférické rezervace UNESCO. Můžete se tak těšit na perfektní potápění a světově proslulý servis. Cena za noc ve vile začíná na 33 tisících Kč.

Cheval Blanc Randheli

Hotely Cheval Blanc jsou oním bílým ořem na poli luxusního ubytování. Každý by chtěl takový majestát, jakým oplývá tato francouzská značka.

Zážitkoví alchymisté se vám postarají o zábavu, sedm barů a restaurací o vaše chutě a hotelový hydroplán o dopravu. Na vás už je jen, abyste si to pořádně užili. Cena za noc začíná na 40 tisících Kč.

Velaa Private Island

Maledivy se kromě všeho dobrého pyšní i jedním českým resortem ve správě pánů Šmejce a Křetínského.

Těm se tu však podařilo vybudovat něco nevídaného – resort s perfektním servisem, vlastním komorníkem, výbornou golfovou akademií a několikapatrovou restaurací Tavaru, která patří k nejvyšším místům na ostrovech. Věřte, že se tu o vás skvěle postarají. Cena za noc začíná na 40 tisících Kč.

Začněte plánovat svou dovolenou na míru na Maledivách již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com. Více informací na www.exclusivetours.com.