Mějte při stavbě domu všech pět pohromadě!

Chcete sdílet tento článek?

Program POROTHERM DŮM Wienerberger nabízí pět skvělých výhod, které vám zaručí bezstarostnou stavbu cihlového domu. Nemusíte si vybírat, u nás získáte odpověď na všechny vaše otázky… PDW totiž zajistí profesionální stavební firmu, 50 % slevu na projekt, kvalitní stavební materiál, garanční listinu a v neposlední řadě nezávislou kontrolu spolu s vystavením certifikátu jakosti. Nesněte sny o dokonalém domově, realizujte své představy!

 

Hledáte-li řešení svého bydlení, obraťte se na léty prověřený program POROTHERM DŮM Wienerberger a mějte všech pět pohromadě:

  1. Profesionální stavební firma

Kdo? V rámci programu POROTHERM DŮM Wienerberger je po celém území ČR k dispozici více jak 20 vybraných stavebních firem, které jsou připraveny realizovat výstavbu rodinného domu dle typového či individuálního projektu. Tyto firmy jsou proškoleny výrobci stavebních materiálů a vždy plně zodpovídají za splnění stanovených kritérií kvality (ta je následně kontrolována nezávislým institutem). První otázka: „Kdo to postaví?“, je tedy zodpovězena…

  1. Stavební projekt s 50 % slevou

Co? I v tomto ohledu se spolehněte na zkušené odborníky… Vyberte si a zakupte jeden z 80-ti vybraných a kvalitně zpracovaných typových projektů rodinných domů, které jsou pro zákazníky projektu POROTHERM DŮM Wienerberger za polovinu! V nabídce naleznete jak patrové domy menší velikostní kategorie, tak i rozsáhlé bungalovy využívající všech prvků současné moderní architektury. Druhá otázka: „Co se bude stavět?“, také vyřešena!

  1. Kvalitní stavební materiál

Z čeho? Dbejte na kvalitu… a při stavbě domu to platí dvojnásob! Bohužel i mezi stavebními materiály se najde nekvalitní, předražené či jen na oko funkční zboží.  Vyvarujte se jim včas a předejděte nepříjemnostem, které vám zkomplikují nejenom stavbu domu, ale následně i samotné bydlení. POROTHERM DŮM Wienerberger nabízí pouze přední značky stavebních materiálů, za kterými stojí špičkoví dodavatelé. Třetí otázka: „Z čeho stavět?“, je vám jasná…

  1. Garanční listina

S čím? Mimořádná garance společnosti Wienerberger cihlářský průmysl, a.s. je určena všem investorům, kteří uzavřeli smlouvu o dílo s některou ze stavebních firem, a to v rámci projektu POROTHERM DŮM Wienerberger. Garanční listina tkví v záruce, že pokud na danou firmu bude vyhlášen konkurz či skončí v likvidaci (v průběhu stavby), nová stavební společnost získá úhradu prokázaných vícenákladů až do výše 250.000,-Kč na převzetí stavby domu. Čtvrtá otázka: „S čím stavět?“ má jednoznačnou odpověď, a to s garanční listinou…

  1. Nezávislá kontrola a vystavení certifikátu

Jak? Důvěřujte, ale prověřujte! Ať již průběh stavby kontrolujete vy nebo stavební dozor, pokud stavíte s projektem POROTHERM DŮM Wienerberger, kvalitu vám doložíme! Po splnění předem stanovených kritérií jakosti (posuzováno nezávislými společnostmi), vám bude vystaven certifikát kvality, který je pro vás ubezpečením a současně potvrzením o očekávané kvalitě vašeho nově postaveného domu. Pátá otázka: „Jak stavět?“, s námi, jedině kvalitně!

Otázky zodpovězeny

Již máte všechny potřebné informace, proto neváhejte a zaregistrujte se ZDE k bezplatné konzultaci a využijte všech nabízených výhod programu PDW.

 

Více informací získáte také na www.porothermdum.cz

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články