Minimalistický dům – v hlavní roli Betonepox

V jednoduchosti je krása a to beze sporu platí také o tomto jedinečném , moderní domě oděném do elegantního šedobílého hávu o výměře 660 m2, kterému vévodí nepřehlédnutelný Granite. Stojí v celé své kráse na úhledném a zelení zářícím pozemku na Jižní Moravě.

Celý dům je bezbariérový, kompletně klimatizovaný s podlahovým vytápěním. Téměř na všech površích byla použita designová, epoxidová stěrka Betonepox®, která vyniká jak svou chladnou, nadčasovou krásou, tak svými jedinečnými vlastnostmi a odolností vůči vodě..

Luxusní betonová stěrka Betonepox® je použita i v prostorách domácího spa u bazénu. Minimalisticky laděný interiér je protkán hřejivými detaily – živými vertikálními zahradami Němec, přírodninami, vyřezávanými obrazy..

V jednom křídle domu, které tvoří obytnou zónu, jsou umístěny dětské pokoje, pracovna, ložnice a koupelny.

S druhým křídlem, kde se nachází domácí wellness s bazénem, vířivkou, saunou a venkovní jídelnou s grilem ho spojuje společenský prostor domu, kde je kuchyň, jídelna, obývací pokoj, prostorná garáž, vstupní chodba i technické zázemí.

V otevřeném atriu domu je soustředěno venkovní posezení, které harmonicky dotváří prostředí s půvabnými zenovými zahrádkami vysypanými bílými oblázky. V celém domě a na zahradě je jich navezeno celkem 42 tun.

Žár slunce zachytí stylové stínění, elektronicky ovládaná a na míru zhotovená plachta . Celý dům je ovládán elektronicky, umožňuje jeho majiteli pohodlné řízení domácnosti prostřednictvím telefonu.

Největší část rodinného spa zabírá bazén s protiproudem plně upravený epoxidovou stěrkou Betonepox®  (Němec).

Tento výjimečný dům v Brně  je nyní na prodej: matlroma@seznam.cz

KONTAKTY:

Architekt: Ing. arch. David Beke

NĚMEC – www.nemec.eu, luxusní povrchy (stěrky Betonepox®, Imitace Betonu®, Granite a živé kaskádové zahrady)