Moll – nábytek, který roste s vámi

Věděli jste, že děti dnes stráví mnohdy až devět hodin denně u stolu? Právě proto by měl jejich psací stůl a židle růst s nimi, aby jim vše sedělo jako ušité přímo na míru.

S věkem dětí se totiž mění jejich nároky na velikost místa pro učení i zájmové činnosti.

Rostoucí stoly a židle německé značky Moll představují kompletní pracovní „hardware“ pro děti, teenagery a studenty, jimž jsou průvodcem od základní školy až po vysokoškolská léta.

Díky výjimečné kvalitě a užitné hodnotě, vycházející z použitých materiálů, důrazu na zdravotní nezávadnost, funkčnost, bezpečnost a designové zpracování, dokazuje nábytek Moll, že i dětský pokoj či studovna může mít vysokou estetickou úroveň a zároveň splní nároky na styl, zpracování a formu.

Moll roste ve výšce, šířce, hloubce, funkčnosti a barevnosti. Všechny stoly jsou nastavitelné podle velikosti dítěte, a to od 112 do 200 cm, dají se rozšiřovat bočními přístavbami po obou stranách i nastavovat pod úroveň pracovní plochy.

Při stísněné dispozici lze měnit i jejich hloubku. Jednoduchý systém naklápění pracovní desky podporuje vybudování návyku správného držení těla. Nábytek Moll je navíc vybaven výměnnými barevnými sadami, jež umožní s věkem měnit i styl pokoje.

Značka Moll nabízí nově také rostoucí psací stůl T7 z exkluzivní řady Unique, oceněný prestižní Red Dot Design Award. Vyniká vysoce elegantním zpracováním a variantou bočních panelů v různých tónech, včetně provedení z luxusního ořechu.

Vzhledem primárně odpovídá stylu stále populárnějších domácích pracoven a studentských pokojů. Lze ho používat vsedě i vestoje, snadno přizpůsobit výšce postavy a aktuální činnosti.

Stůl T7 zaujme minimalistickým designem a chytrým úložným řešením pro kabely a napájecí zdroje přímo na zadní straně. Stylová jednoduchost ho předurčuje i pro ateliéry designérů a architektů.

Nábytek Moll si můžete prohlédnout, vyzkoušet a zakoupit v showroomu Decoland v Průhonicích.

Více na www.decoland.cz a www.moll-funktion.com