Na luxusní dovolenou do Four Seasons

Jednou z věcí, které si člověk vybaví při slově luxus, je zajisté i hotelový řetězec Four Seasons. Ten totiž již přes padesát let spojuje tradici, přepych, špičkový servis a vrcholovou kuchyni, což z něj činí velmi vyhledávaný řetězec pro luxusní dovolenou.

Hotely Four Seasons jsou navíc rozšířeny vskutku po celém světě. Najdete je v centrech velkých měst, na vrcholcích hor i tropických plážích.

Všechny přitom poskytují perfektní péči, jedinečné zážitky a přepych po celou dobu vaší dovolené na míru.

Travel designerka společnosti Exclusive Tours Zuzana Pozlovská vám doporučuje tři hotely Four Seasons v tropických rájích – můžete v nich strávit luxusní dovolenou a odvézt si mnoho radostných vzpomínek.

Four Seasons Resort at Landaa Giraavaru

Luxusní resort Four Seasons at Landaa Giraavaru je ideálním místem pro dovolenou na míru s celou rodinou.

Kombinuje bohaté zázemí, moderní plážové vily a perfektní podmínky k potápění. Cena za noc začíná na 32 tisících Kč.

Four Seasons Resort Seychelles

Luxusní resort Four Seasons Seychelles leží na nádherné pláži Petit Anse.

Pouhých 67 vil z něj činí ideální místo pro romantickou luxusní dovolenou, protože poskytuje všem svým návštěvníkům přemíru soukromí a nádherný výhled. Cena za noc začíná na 33 tisících Kč.

Four Seasons Resort Bora Bora

Luxusní resort na ostrově Bora Bora je perfektním místem pro dovolenou na míru.

Vlastní lagoonarium, bohaté zázemí pro celou rodinu, skvělá kuchyně a velký infinity bazén jsou jen některé z mnoha jeho výhod. Cena za noc začíná na 47 tisících Kč.

Společnost Exclusive Tours působí na českém trhu s luxusními dovolenými již od roku 2007. Od té doby se stala lídrem v oboru a její tým travel designerů každoročně zajistí luxusní dovolenou na míru stovkám klientů.

Začněte plánovat svou dovolenou na míru ve Four Seasons již nyní a kontaktujte Petra Udavského na tel. +420 777 533 603 či e-mailu udavsky@exclusivetours.com.

 Více informací na www.exclusivetours.com.