WHERE MAGIC HAPPENS …

Krása, pohodlí a útulnost domova je pouze ve vašich rukou. Vše, co musíte udělat, je věnovat mu pozornost.

Odpočinek v rozkvetlé zahradě, vůně silné kávy, výhled do okolní krajiny… chvíle zaslouženého klidu nerušené ani ostrým sluncem, ani silným větrem, ani kapkami deště… oblíbená hudba, příjemné teplo, osvětlení zpomalující nástup noci…

ZCELA NOVÝ ROZMĚR POBYTU NA ZAHRADĚ

„Na český trh přinášíme vysoce kvalitní, bezúdržbové pergoly RENSON. Sedm elegantních, do detailu promyšlených modelů lišících se systémem stínění stropu a svislých stěn, použitým materiálem i samotným provedením vlastní konstrukce.

Pod pergoly přesunete váš soukromý i společenský život. Nově nabytý obytný prostor si přetvoříte v oázu klidu v soukromí zahrady, v tělocvičnu, v místo pro rodinnou oslavu, nebo v pracovnu či konferenční místnost.

Díky nadčasovému designu se nemusíte obávat jakéhokoli stylového narušení okolí vašeho domova. Pergoly jsou vhodné pro novostavbu, stejně tak pro stávající, či rekonstruované objekty.“

Stínící systémy Renson jsou unikátní a nabízejí mnoho funkčních variant.

Pro výběr nejvhodnějšího řešení doporučujeme navštívit jeden ze showroomů DIAMOND DESIGN. V příjemném prostředí si prohlédnete produkty v reálu a při šálku lahodné kávy můžete konzultovat vaše představy s odborníky.

showroomy:         PRAHA, BRNO, HRADEC KRÁLOVÉ, ČESKÉ BUDĚJOVICE, OSTRAVA, ZLÍN, OLOMOUC, VELKÉ MEZIŘÍČÍ

e-mail:                   info@diamonddesign.cz

www:                     www.diamonddesign.cz