Nábytek Carelli

Carelli nábytek je na českém a slovenském  trhu již 22 let. Zabývá dovozem a prodejem  luxusního nábytku z celého světa.

Od moderních ručně tepaných stolků z Indie, přes exkluzivní teakový nábytek z Indonésie až po nábytek od nejprestižnějších evropských a zejména italských výrobců nábytku, jakými jsou například Cierre ( sedací soupravy, křesla, postele), Gamma International (kožené sedací soupravy, křesla postele), Alberta, Ozzio Jídelní stoly , židle, konferenční stolky, obývací pokoje), Cattelan Italia ( jídelní stoly, židle) , Bonaldi ( jídelní stoly, židle), Nardi venkovní nábytek pro terasy, zahrádky a nábytek k bazénům), Bert Plantagie ( jídelní židle, stoly, lavice), Bolzan Letti ( postele) Santa Lucia (obývací pokoje a mnoho jiných.

Nabídka Carelli nábytek nabízí kožené i látkové sedací soupravy od předních světových designérů stejně tak jako i možnost výroby na zakázku podle přání a návrhu svých zákazníků.

Celá nabídka je pečlivě vybírána tak aby utvářela jeden harmonický celek jejímž hlavním cílem je nabídnout svým zákazníkům jedinečný pocit krásy přírodních materiálů té nejvyšší kvality, zvýrazněné  jednoduchým moderním designem  a prvotřídním řemeslným zpracováním.

Firma Carelli se zabývá jak zařizováním privátních tak i komerčních interierů. Mezi její klienty patří například Správa Pražského hradu, Nemocnice na Homolce, Auviex zámek Český Krumlov, Hippo aréna Šamorín a mnohé další.

Pravidelně vystavuje na největších českých a slovenských veletrzích nábytku a interiérového designu.