Nadčasovost má jméno „radiátor KORATHERM“!

Zcela nové designové radiátory řady KORATHERM zkrášlí a zároveň vytopí váš domov.

Díky vertikální nebo horizontální orientaci zapadnou otopná tělesa nejen do pokojů, ale také chodeb, zimních zahrad či prosklených průchodů. Exkluzivní vzhled a skvělý poměr ceny a výkonu překvapí i ty největší skeptiky.

Již nyní můžete získat jedinečný radiátor řady KORATHERM a užívat si neobyčejnosti, kterou oplývá ve všech směrech.

Radiátor respektující individuální styl interiéru

Máte nově a trendy zařízenou místnost, která ovšem svým charakterem nenabízí možnost připojení klasického radiátoru? Nesmiřujte se s tím!

Předsíň, výkladní skříň, balkón, prosklenné průchody a další, doposud tepelně nepřípustné prostory, nyní vytopit opravdu můžete… Prozradíme vám tajemství, jak na to!

Otopná tělesa KORATHERM nabízí řešení, jak navodit tepelnou pohodu i tam, kde jste na to ani nepomysleli. Navíc i přes vysoký výkon za bezkonkurenční náklady!

Jedinečné barevné provedení (oblíbená černá, neotřelá perleťově hnědá, zlatá atd.) spolu s variabilním řešením připojení, rozhodně uspokojí i ty nejnáročnější zákazníky.

Otopná tělesa ve vertikálním či horizontálním provedení zakomponujete snadno a rychle kamkoliv si budete přát.

KORATHERM VERTIKAL

Otopné těleso KORATHERM VERTIKAL (otopné profily jsou orientovány svisle) jsou díky svému propracovanému konstrukčnímu řešení umísťovány do místností, které jsou náročné na prostor, případně bezchybný design.

Skvěle zapadnou tedy do předsíní, chodeb, vstupních hal či obytných i neobytných prostor vašeho domu nebo bytu. Radiátory nezaberou místo, ale i tak vydají dostatečné množství tepla. Co více si přát?

KORATHERM HORIZONTAL

Exkluzivita radiátoru KORATHERM HORIZONTAL (otopné profily jsou orientovány vodorovně) tkví v možnosti uplatnit těleso při vytápění prostor, které byli doposud nevytopitelné… Jedná se zejména o velkoplošné skleněné konstrukce (např. výkladní skříně, zimní zahrady, panoramatická okna, vestibuly…).

Osobitý minimalistický vzhled, charakteristické liniové uspořádání otopných prvků a připojení do jakékoliv otopné soustavy tvoří dokonalý soulad, po kterém jste na trhu dlouho a bezvýsledně pátrali.

KORATHERM REFLEX

Nejnovějším model patřící pod kategorii KORATHERM VERTIKAL (otopné profily jsou orientovány svisle) bude tvořit perlu vaší domácnosti.

Nedílnou součástí otopné plochy tělesa KORATHERM REFLEX je zrcadlo, které vytvoří z prvopočátečního zdroje tepla praktický doplněk. Nehledejte v interiéru místo na radiátor i zrcadlo, nyní můžete mít obojí 2 v 1.

Více informací naleznete na www.korado.cz