Nerezové bazény společnosti Berndorf Bäderbau

Nerezové bazény společnosti Berndorf Bäderbau – bazény s více než 50-ti letou tradicí.

Historie prvotního využití nerezových materiálů ve stavebních konstrukcích začíná koncem šedesátých let minulého století.

V polovině sedmdesátých let se pak nerezový materiál stává již standardním stavebním prvkem, který byl uplatňován ve všech odvětví stavebnictví. V té době se realizoval i první z bazénů, vyrobených a namontovaných společností Berndorf Bäderbau v Rakousku.

Díky jednoznačně přesvědčivým kvalitám a vlastnostem se nerez, jako stavební materiál pro výstavbu bazénů a koupališť, postupně dostával do popředí před ostatní běžně dostupné stavební materiály a používá se až dodnes.

V roce 2000 byla založena jediná výrobní pobočka společnosti Berndorf Bäderbau v České republice a v současné době se můžeme prezentovat již více než šesti tisíci bazény a koupališti realizovaných nejen v Evropě, ale i v ostatních světových destinacích.

Kvalita správně navržených, použitých a zpracovaných nerezových materiálů umožňuje realizaci různých i nestandardních tvarů a velikostí jednotlivých bazénů, přičemž je zajištěna jednoznačně těsnost a hladký povrch bez nerovnosti a spár, dále pak nízké provozní náklady, dlouhodobá životnost a především velmi rychlá realizace celého díla.

Bazény vyráběné společností Berndorf Bäderbau zobrazují sortiment od běžně dodávaných standardních i nestandardních privátních a hotelových bazénů, vířivých masážních a rehabilitačních bazénů, až po velké plavecké bazény a bazénové komplexy a akvaparky s plochou téměř 5.000 m2. Mimo to jsou v sortimentu produktů společnosti Berndorf Bäderbau i koupelové vany do balneo provozů, doplňky pro wellness, jako ochlazovací bazény, nerezové výrobníky ledu, různé typy Kneippových van a chodníků a různých masážních a dekoračních prvků a stavebních doplňků.

Na přelomu tohoto roku byl společností Berndorf Bäderbau realizován na Slovensku první z titanových bazénů, který snese i podmínky zatížení vody ze soli z Mrtvého moře.

Široký sortiment produktů, bohaté zkušenosti a neustálý vývoj nových a inovace stávajících konstrukčních prvků umožňuje a zajišťuje uspokojení i těch nejnáročnějších klientů a zákazníků společnosti Berndorf Bäderbau.

PhDr. Dana Cieslarová

Berndorf Bäderbau s.r.o.

Bystřice nad Olší

www.berndorf-bazeny.cz