Nerezové bazény společnosti Berndorf Bäderbau

Chcete sdílet tento článek?

Nerezové bazény společnosti Berndorf Bäderbau.
Historie prvotního využití nerezových materiálů ve stavebních konstrukcích začíná koncem šedesátých let minulého století. V polovině sedmdesátých let se pak nerezový materiál stává již standardním stavebním prvkem, který byl uplatňován ve všech odvětví stavebnictví. V té době se realizoval i první z bazénů, vyrobených a namontovaných společností Berndorf Bäderbau v Rakousku.
Díky jednoznačně přesvědčivým kvalitám a vlastnostem se nerez, jako stavební materiál pro výstavbu bazénů a koupališť, postupně dostával do popředí před ostatní běžně dostupné stavební materiály a používá se až dodnes.
V roce 2000 byla založena jediná výrobní pobočka společnosti Berndorf Bädrebau v České republice a v současné době se můžeme prezentovat již více než šesti tisíci bazénů a koupališť realizovaných nejen v Evropě, ale i v ostatních světových destinacích.
Kvalita správně navržených, použitých a zpracovaných nerezových materiálů umožňuje realizaci různých i nestandardních tvarů a velikostí jednotlivých bazénů, přičemž je zajištěna jednoznačně těsnost a hladký povrch bez nerovnosti a spár, dále pak nízké provozní náklady, dlouhodobá životnost a především velmi rychlá realizace celého díla.
Bazény vyráběné společností Berndorf Bäderbau zobrazují sortiment od běžně dodávaných standardních i nestandardních  privátních a hotelových bazénů, vířivých masážních a rehabilitačních bazénů, až po velké plavecké bazény a bazénové komplexy a akvaparky s plochou téměř 5.000 m2. Mimo to jsou v sortimentu produktů společnosti Berndorf Bäderbau i koupelové vany do balneo provozů, doplňky pro wellness, jako ochlazovací bazény, nerezové výrobníky ledu, různé typy Kneippových van a chodníků a různých masážních a dekoračních prvků a stavebních doplňků.
Na přelomu tohoto roku byl společností Berndorf Bäderbau realizován na Slovensku první z titánových bazénů, který snese i podmínky zatížení vody ze soli z mrtvého moře.
Široký sortiment produktů, bohaté zkušenosti a neustálý vývoj nových a inovace stávajících konstrukčních prvků umožňuje a zajišťuje uspokojeni i těch nejnáročnějších klientu a zákazníků společnosti Berndorf Bäderbau.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články