Nízké zídky sluší rovné i svahovité zahradě

Chcete sdílet tento článek?

Na trhu jsou nové plotové prvky BEST – STONE, které si i za krátkou dobu působnosti získaly svůj obdiv. Jejich předností je především přirozený vzhled a velká variabilita. V tomto systému je celkem 13 různě velkých kamenů, které se dají libovolně kombinovat. Navíc je možné zídky doplnit i schodišťovými prvky nebo palisádami, které jsou vyráběny stejným způsobem, tudíž k sobě perfektně ladí a sjednotí tak celou zahradu. V nabídce jsou dvě varianty barev – do pískových odstínů laděná barva colormix sand a do šedých odstínů colormix brilant.

Velké oblibě se stále těší také tvarovky s hladkou strukturou betonu. Mezi nejžádanější patří plotové dílce s názvem BEST – LUNETA. Velkou výhodou je široká škála nabízených barev. Vybírat můžete z jednobarevných variant i z nejžádanějších colormixů. Tyto prvky jsou navíc doplněny o zákrytové desky ve stejných barvách a v několika typech.

Příznivce moderních staveb jistě zaujme plotový systém BEST – ROKA. Díky kombinaci dvou prvků je výsledek opravdu unikátní. Zídky nebo ploty z tohoto materiálu působí velmi moderně a originálně.

Více informací o těchto produktech najdete na webových stránkách www.best.info a nakoupit je můžete jednoduše přes e-shop obchod.best-as.cz. Pokud potřebujete s výběrem poradit a prvky si předem prohlédnout, navštivte některou z podnikových prodejen BEST.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články