Obklady a dlažby

Společnost Akubra Trade s.r.o. se snaží přinést všem klientům servis, design a lásku při výběru obkladů a dlažeb do koupelny, ale také při řešení interiéru, nebo exteriéru ‘‘klienti nás hledají, když vyčerpají všechny nápady a možnosti až 90% zakázek máme na základě referencí a doporučení klientů. Po více než 12 letech strávených v zahraničí jsem se usadil spolu se svojí manželkou (která je původem z Liptova) v Praze.

Působím, jako poradce a konzultant při rekonstrukcích a návrzích řešení interiérů a exteriérů. Díky několikaletým zkušenostem v tomto oboru a znalostem dané problematiky všichni naši klienti dostávají maximální servis.

Nejvíc se mi na mojí práci líbí, když můžu skoro z ruiny udělat nádherný, nový prostor. Samozřejmě, že motivací je také finanční ohodnocení investorů. Co všechno nabízíme našim klientům?

Určitě si každý klient najde to potřebné, jako poradenství, konzultace, ale i samotnou rekonstrukci bytu, rodinného domu, terasy, koupelny, kuchyně, nebo zprostředkujeme služby architekta, dizajnera, rozpočtáře, tvorbu 3D grafických vizualizací, ale také specialistu na ohodnocení budov energetickým štítkem.“ nechává se slyšet zakladatel značky.