Rezidence Nostalgie

10 rekonstruovaných bytů od 2+kk do 4+kk v ulici Kochanova

Samozřejmostí je luxusní nadstandard každého bytu.

Jen několik kroků od rezidence Nostalgie se nachází hlavní břevnovská třída.

V okolí široká škála služeb, park Ladronka a obora Hvězda.

MHD (tram, bus) na hlavní ulici Bělohorská, přímé napojení na metro a výborná dostupnost autem na Pražský okruh i do centra města.

Více informací naleznete na https://www.nostalgie-rezidence.cz.

Rezidenční projekt Nostalgie, který se nachází v ulici Kochanova na Břevnově – jeden blok od hlavní ulice Bělohorská, nabízí 10 luxusních jednotek o velikostech 2+kk, 2+1, 3+kk a 4+kk.

V okolí rezidence ocení noví majitelé širokou škálu služeb, rozlehlý park Ladronka a oboru Hvězda.

Nadstandardní vybavení je samozřejmostí pro každou bytovou jednotku. Třípatrový dům nabízí jednotky od 57 m2. Byt 4+kk s balkonem o velikosti téměř 170 m2 v posledním patře je vhodným řešením i pro velmi náročné klienty.

V luxusně zrekonstruovaném domě naleznete v každém patře maximálně tři byty. Čas mohou rezidenti pohodlně trávit outdoorovými aktivitami, relaxací v blízkém okolí. Předností je dětské hřiště, volejbalové hřiště a restaurace přímo v parku Ladronka.

Prestižní lokalita Břevnova je dobře dostupná MHD i autem. Autobusová linka, která má hned několik zastávek u parku Ladronka, slouží jako přímý spoj na metro Anděl a na této trase je možno využít i noční linky.

Díky bezprostřední blízkosti hlavní komunikace a důležitých pražských tunelů je i doprava do centra autem mimořádně pohodlná, stejně jako napojení na Pražský okruh a hlavní tepny vedoucí do všech destinací České republiky.

Více informací naleznete na www.nostalgie-rezidence.cz.