KUPERUS – Postele s královským rodokmenem

V současné době je KUPERUS vyspělá a respektovaná značka postelí, která šikovným a elegantním způsobem kloubí poctivou tradici s potřebami moderní doby.

Vyrábí vysoké, polohovací, čalouněné postele s možností zabudování pokrokového masážního systému přímo v matracích.

U zrodu značky Kuperus stál Sjoerd Kuperus, který v roce 1905 začal s ruční výrobou postelí v malém Holandském městě Almelo. I v těžké době dokázali vyrábět řemeslně precizní produkty, které vynikaly svou kvalitou.

Do výroby byla zapojena celá rodina, včetně dvou synů, Hidde a Gerrita Kuperus, kteří po smrti svého otce převzali značku. Kuperus přetrval i válečné období a německou okupaci. Po válce se přestěhoval do větších prostor a zvýšil objem výroby.

Během druhé poloviny dvacátého století byl s pomocí zkušených a zručných řemeslníků ve výrobě inovován způsob výroby postelí.

Do dnešního dne zůstává značka KUPERUS věrná poctivé 100% ruční výrobě, která zaručuje vysokou kvalitu a speciální péči při výrobě každé jednotlivé postele.

Splnění potřeb zákazníků je hlavní motto značky KUPERUS, což se promítá i do hesla značky „Never accept less than the best!“, tedy „Nikdy nepřijímejte méně, než to nejlepší!“

Stoleté snažení vyústilo v získání Královské garance kvality, která je udělována výhradně výrobcům, kteří existují minimálně 100 let, během kterých splňují standardy nejvyšší kvality výrobků a služeb a jsou prověřenými dodavateli produktů pro holandskou královskou rodinu.

KUPERUS je tak hrdým držitelem Královského ocenění. KUPERUS jsou postele hodné králů.

KUPERUS vysoké postele se odlišují od ostatních spacích systémů naprostou jedinečností, a to nejen z hlediska vzhledu a pocitu, ale také pro vysokou míru pohodlí a vynikající ergonomické proporce.

Výhradně ty nejlepší přírodní materiály a 100 let řemesla zaručují skvělý noční odpočinek a doplnění síly pro každý den.

Vysoké postele KUPERUS, které najdete v showroomu LUXURY SLEEPING, mohou být vybaveny zcela zabudovaným tichým polohovacím systémem na dálkové ovládání.

Uvedené systémy umožňují, pouhým stisknutím tlačítka, přeměnu kvalitní a pohodlné postele v pracovní a relaxační zónu.

Postele KUPERUS mohou být čalouněné jednou z několika desítek různých látek, včetně pravé kůže v neomezených barevných variantách.

Milovníci designových detailů si mohou nechat postel ozdobit dekorativními prvky, od prošívání, knoflíčků až po vsazení drahých kamenů.

Postele v LUXURY SLEEPING jsou ručně vyráběny řemeslníky na zakázku pouze z přírodních materiálů, jako jsou koňské žíně, čistá ovčí vlna, len, bavlna, dřevo ze švédských borovic.

Důkazem jedinečnosti těchto postelí je skutečnost, že každá postel je individuálně vytvořena na základě požadavků a potřeb každého zákazníka na vzhled a funkčnost postele.

Každá taková postel je naprostým neopakovatelným originálem, který je korunován štítkem se jménem uživatele. Není divu, že tyto postele jsou hodny i holandské královské rodiny, která si je oblíbila. I Vy si zasloužíte královské pohodlí!

LUXURY SLEEPING showroom, Korunní 108b/2569, Praha 10 – Vinohrady, tel.: 773 503 100, mail: info@postele-LS.cz, www.postele-LS.cz