Nová generace hliníkových vchodových dveří

Díky své tvarově stabilní konstrukci jsou naše hliníkové dveře extrémně necitlivé na deformace související s teplotou.

Naše inovativní a patentovaná výztuž křídla proti deformaci dává našim dveřím řady Exclusive mimořádnou stabilitu i v extrémních povětrnostních podmínkách včetně vynikajících tepelně-izolačních vlastností.

SPOLEHLIVÁ BEZPEČNOST

Díky našim moderním výrobním procesům a použití vysoce kvalitních materiálů nabízejí naše dveře extrémně vysokou ochranu proti vloupání i v základní verzi.

Pokud chcete navíc chránit Váš domov, můžeme Vám nabídnout širokou škálu příslušenství tříd odporu od RC1 po RC3. Vstupní dveře Inotherm se vyznačují vysokou kvalitou výroby a zařízením odolným proti vloupání, které chrání Váš domov, rodinu a cennosti před vloupáním a krádeží.

Pevné vnitřní a vnější hliníkové desky o tloušťce s 3 mm zajišťují stabilitu a vysokou ochranu proti vloupání. Vnější zapuštěná rozeta pevně spojená s konstrukcí je nejen poutačem, ale také nabízí ochranu proti vrtání.

NESPOČET ODSTÍNŮ BAREV

Volba správného barevného tónu závisí na mnoha faktorech, protože odstín musí být v souladu s architekturou domu, stejně jako s barvou fasády, oken a dalších dveří.

Pokud nechcete omezit svou představivost a nechat svou kreativitu volně běhat, můžete se také rozhodnout pro výjimečné barevné kombinace. Rozhodnutí je na vás, protože si můžete vybrat mezi mnoha barevnými kombinacemi, jako jsou:

matné a lesklé tóny podle barevného stolu RAL, konstrukční a kovové barvy, různé dřevěné dekorace, různé rustikální dřevěné dekorace a různých dekorativních prvků.

SNADNÁ ÚDRŽBA

Vchodové dveře jsou denně vystaveny mnoha vlivům prostředí, a proto je pravidelná péče nezbytná pro dlouhou životnost. Hliníkové dveře se vyznačují tím, že se s jejich snadnou péčí.

Stačí je příležitostně vyčistit speciálními čisticími prostředky nebo čisticími prostředky neutrálními pro pH nebo alkalicky. S našimi originálními výrobky péče však můžete dosáhnout nejlepšího efektu péče.

INOSMART

Inteligentní systém otevírání dveří s rafinovaným designem, který nabízí bezpečnost a pohodlí. Systém Inosmart obsahuje tři typy otevírání v jednom zařízení, automatický zámek motoru, kabelový přechod, řídící jednotku a napájecí zdroj.

Můžete spravovat a ovládat celý systém z aplikace na smartphonu. Nejmodernější 3D snímač otisků prstů. Technologie čtení 360stupňů dokáže detekovat otisk prstu bez ohledu na umístění prstu.

SPOLEHLIVÝ BEZPEČNOSTNÍ SYSTÉM

Bezpečnostní mechanismus se zámkem motoru zajišťuje bezproblémovou bezpečnost, která automaticky uzamkne přední dveře na pěti místech.

Spolehlivé šifrování dat, snímač otisků prstů s vysokým rozlišením a systém detekce smartphonů zajišťují nejvyšší úroveň ochrany.

Podrobnější informace o hliníkových dveřích a systému Inosmart naleznete na www.inotherm-tuer.de/inosmart