Nová kolekce BOGNER FIRE + ICE léto 2017

Oblečení má být nejen stylové, ale také funkční! O tom je přesvědčena i proslulá německá značka Bogner, která ve své nejnovější kolekci Fire + Ice oslavuje novou generaci cestovatelů a sportovců.

Tvůrčí tým značky se zaměřil na sportovní módu, jež si zachovává svůj osobitý styl a maximální funkčnost. Linie představuje vylepšené materiály, preciznější detaily a technicky dokonalé zpracování, které je na cestách i při pobytu venku vysoce ceněno.

Ohniskem dámské i pánské kolekce Fire + Ice jsou lehké větrovky i 100% nepromokavé prošívané bundy, které vynikají kombinací nejrůznějších materiálů a barev, jako je světle růžová, námořnická modrá, pískově béžová či olivově zelená.

V parných letních dnech nesmí chybět ani pohodlné šortky a bermudy v různých délkách nebo stylové tepláky ideální pro chladnější dny či večerní posezení u ohně.

Kolekci rozšiřují exkluzivní trička s krátkým i dlouhým rukávem, jež jsou zdobena nejrůznějšími exotickými motivy.

Pro letní chvilky strávené u vody přináší Bogner linii plážového oblečení představující devatenáct variací bikin a šest jednodílných plavek.

Každý model, zdobený potisky s květinami či palmami, má nastavitelná a odnímatelná ramínka, díky čemuž se dokonalé opálení stane skutečností.

www.bogner-fashion.cz