Nový osvěžující a tonizující krém L´homme

Rok 2021 je pro značku GERnétic významný. Nejen, že v Česku slaví 25 let, ale 1. června uvedla již třetí novinku.

Tentokrát se zaměřila na muže, kteří podle průzkumů dávají přednost multifunkčním pečujícím přípravkům, jejichž aplikace je jednoduchá a rychlá.

Do prodeje byl uveden nový krém 3 v 1 L’Homme pro tuto cílovou skupinu, který slibuje tonizaci, osvěžení i dávku energie. První efekt uživatel pocítí už za méně než jednu minutu. 

Účinky, se kterými zůstane mužská pokožka pevná a svěžíVnější negativní vlivy spouští tvorbu volných radikálů, které poškozují buňky a zapříčiňují rychlejší stárnutí pleti. Přesně tomu zamezuje novinka L‘Homme.

Bojuje proti ztrátě pevnosti a pružnosti pokožky, dodává vitalitu a chrání ji před působením městského prostředí. Reguluje produkci mazu, stahuje póry, pokožku harmonizuje po celý den. Zlepšuje funkci kožní bariéry, remineralizuje, podporuje produkci kolagenu.

Už při prvním doteku krému se dostavuje pocit osvěžení a zklidnění, a provází muže od rána až do večera.

Spojení vydatné hydratace a lehké tající textury

Mužská pokožka je vzhledem ke své struktuře pevnější a odolnější. Je protkána větším množstvím mazových žláz a viditelných pórů. Pravidelné holení ji vystavuje zátěži. Dochází k poškozování hydrolipidového filmu, což je příčinou rychlejší dehydratace.

Nezřídka se stává, že pravidelné holení vede k podráždění a vzniku nepříjemných zanícených puchýřků neboli folikulitidy. Pleť reaguje rovněž na stres či městské znečistění. Pro pružnost a odolnost pokožky vůči agresivním vlivům je klíčová bohatá hydratace.

Na specifické potřeby mužské pokožky v laboratořích GERnétic při vývoji novinky mysleli. Jeho tající gelová textura přináší zklidnění a vyrovnání pleti. „Gelová konzistence má zásadní benefity.

Ihned se vstřebává, nezanechává na povrchu kůže nežádoucí pocit masky či krusty. Přináší okamžité osvěžení bez zatížení. Vitalizuje, tonizuje a zpevňuje kožní tkáň mužské tváře i krku.

Krém L’Homme má jedinečné adstringentní, hojivé a remineralizační účinky, které podtrhnou nejen zdravý vzhled kůže, ale také charisma uživatele.

To, jak se cítíme, vyzařujeme navenek,“ uvádí Alena Kimlová, hlavní firemní kosmetička a školitelka GERnétic.  Krém zakoupíte v kosmetických salonech GERnétic v balení po 50 ml za cenu 1 290 Kč.