Porcelánové vypínače KATY PATY

KATY PATY svými porcelánovými vypínači navazuje na bohatou tradici českého ručně vyráběného porcelánu.

Z lázeňské oblasti Karlových Varů se povrchovou těžbou získává čistě přírodní kaolin, potřebný pro výrobu porcelánu. Ten český si od samého počátku získal světové renomé nejvyšší kvality.

Ve spolupráci s oceňovaným českým designérem Jaroslavem Juřicou přichází KATY PATY s novým minimalistickým moderním vypínačem, který nese název PURA. „Jako u našeho prvního produktu, kterým je redesign vypínače z 30. let minulého století, nesoucí název ROO, tak i u této nové kolekce jsme se drželi jednoduchého latinského překladu.

Z latiny také pochází názvy barevných řad a variant.” říká KATY (Katarina). „U nás ve firmě laskavě říkáme, že je to vypínač, kterého se budete chtít dotýkat.“ Hladký, příjemně chladivý povrch a tvar přizpůsobený pro každou dlaň vás k tomu přímo vybízí.

Navíc, ten zvuk kliknutí porcelánu žádná sebelepší náhražka nikdy nenapodobí. Je to hřejivý zvuk domova. Když jej uslyšíte, cítíte se příjemně.

„Hlavním zadáním pro designéra nového vypínače byly nadčasovost, kvalita a udržitelnost materiálů. V KATY PATY chceme, aby si kvalitní design mohli dopřát všichni!“. Říká PATY (Patrik). Česká republika patří k světové špičce ve výrobě porcelánu.

Uctívá tradici a duch řemesla. Tajemství výroby se předává z generace na generaci. I úzká spolupráce s designéry se stává tradicí. Vzniká tak více než výrobek. „Je v tom kus každého z nás.

Od samotného skicování návrhu, přes výrobu forem, až po samotné zaslání zákazníkovi. Chceme, aby všichni naši klienti věděli, že jim v rukou tepe život naší firmy. Naši zákazníci se stávají členy rodiny KATY PATY.“

I když by se v dnešní přetechnizované době zdálo, že nebude o ruční výrobky zájem, opak je pravdou! Lidé se vrací k přírodním materiálům, poctivé ruční výrobě a funkčnímu designu. Porcelánový vypínač PURA se tak doslova odvrací od konzumní společnosti.

Dýchá zenovým klidem, minimalistickým designem. Díky bezrámečkové formě se stává součástí interiéru.

Neruší, nepotřebuje na sebe strhávat pozornost.

Ví, že si své místo a funkci najde. V KATY PATY připravují bohatou škálu barevného provedení modelu PURA. Bude nabízena, stejně jako model ROO, také v elegantním lesklém i hebkém matném provedení. Na stěnu si umístíte nejen porcelánový vypínač, ale kus života řemeslníka i umělce.