Finále PURE MODEL 2019 v centru umění DOX

Již ve středu 9. října se v centru současného umění DOX rozhodne kdo z deseti dívek a šesti chlapců vyhraje.

Prestižní modelingová soutěže PURE MODEL 2019 v loňském roce objevila novou topmodelku Barboru Fialovou, jež se nedávno stala celosvětovou tváří nové kampaně Gucci.

„Nesmírně mě potěšil vysoký zájem a kvalita přihlášených soutěžících do naší modelingové soutěže, do které se letos přihlásilo téměř dva tisíce dívek a chlapců.

A mám ohromnou radost, že se nám už v prvním roce soutěže PURE MODEL podařilo objevit jednu z nejúspěšnějších tváří současného světového modelingu,“ uvádí Roman Holárek, majitel modelingové agentury Pure Model Management, ke spolupráci loňské finalistky Barbory Fialové se značkou Gucci.

„Nemalému úspěchu se těší taktéž vítězové loňského ročníku.

Za rok od svého vítězství procestovali tři kontinenty, spolupracovali se zajímavými značkami a před týdnem potvrdil zájem o spolupráci s Annou Brodeckou, která se právě vrátila z New Yorku, významný světový návrhář Marc Jacobs.

I loňský vítěz Oliver Průcha patří mezi nejvýraznější modely u nás. Těmito úspěchy soutěž PURE MODEL potvrzuje, že je to v tuto chvíli nejlepší odrazový můstek pro světový modeling pro nově začínající modelky a modely.“