Postele a matrace Royal Sleeper

Chcete sdílet tento článek?

Předností postelí  typu boxsprings je jejich konstrukční provedení, které se skládá z několika dílů. Nejdůležitější je spodní box z masivní dřevěné konstrukce, ve které je uložené speciální taštičkové jádro. Na tyto boxy se zpravidla pokládá vysoká taštičková matrace, které je doplněna různými druhy pěn, gelů, latexu, ale i velbloudí srsti či koňských žíní. Výsledkem tohoto složení je nejen vysoká zdvihová výška postele, ale především komfortní spaní, kdy se díky absenci roštu či pevných desek do těla nepřenáší žádné mikrootřesy.

Společnost Casamoderna na našem trhu zastupuje výrobce Royal Sleeper, který své postele a matrace distribuuje po celém světě do čtyř a více hvězdičkových hotelů. Postele lze dodat s různými druhy čel, výběr je z velkého množství čalounění. Jelikož se jedná o zakázkovou výrobu, je možné postele i matrace dodat i v atypických rozměrech.  Postel je možné doplnit o čalouněnou lavici či úložný box.

Pokud hledáte postel a matraci vysoké kvality, navštivte studio Casamoderna, kde si můžete svoji budoucí postel a matraci Royal Sleeper vybrat. Mile vás také překvapí cena těchto produktů.

 

více na: www.casamoderna.cz

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články