POSUVNÉ DVEŘE = ERKADO CZ

Posuvné dveře jsou jedním z posledních trendů v interiérovém designu. Splňují vše, co od nich můžete očekávat. Jsou velmi elegantní, nabízí rafinované řešení a úsporu prostoru v místnosti, navíc při správném užívání vydrží dlouhá léta!

Stavíte či rekonstruujete dům nebo byt s tím, že bude sloužit i také vašim potomkům? Pokud ano, musíte vybírat veškeré zařízení pečlivě, dbát na vysokou kvalitu, trvanlivé materiály a rovněž nadčasový vzhled.

Tohle všechno dokáží nabídnout posuvné dveře ERKADO.

Posuvné dveře do pouzdra při každém otevření jednoduše zmizí

Posuvné dveře, které se zasouvají do stavebního pouzdra nebo na stěnu, právem jsou skutečným hitem. Posuvné dveře nabízí velmi elegantní úsporu prostoru.

Ty, které se zasouvají do stavebního pouzdra, při otevírání zmizí a ty, které se zasouvají na stěnu, rovněž nepřekáží. Proti dveřím otočným, tyto ušetří mnoho cenného místa i designově nenaruší interiér. Nemusíme podřizovat jejich vzhledu.

Posuvné dveře do pouzdra vynikají jednoduchostí a nepůsobí rušivě. Otevřené je ani nepostřehnete.

Posuvné dveře na stěnu nevyžadují stavební úpravy

Pokud oceňujete úsporu prostoru, kterou posuvné dveře nabízí, ale nechcete se pouštět do stavebních úprav kvůli stavebnímu pouzdru, řešením jsou posuvné dveře na stěnu. Ty se posouvají podél zdi.

Pro jejich otevření tak postačuje volný prostor na jedné z přilehlých stěn. Jsou atraktivní právě díky poměrně jednoduché instalaci nevyžadující téměř žádné speciální úpravy.

Společnost ERKADO.CZ nabízí všechna zmiňovaná řešení za výhodné ceny a ve variabilním provedení, které nevyžaduje příplatky za výrobu a typů.