Potěšte své smysly

Vůně je náš nejjemnější a nejhlubší smysl. Vůně určují 75% našich emocí. Proto je tak důležité mít v místnosti jedinečnou, příjemnou a vhodnou vůni. Takovou, která vám povzbudí smysly, která vyvolává živé vzpomínky, která vás přiměje snít nebo přemýšlet…

V podstatě vůně, která vám navozuje příjemný a potěšující pocit. Autentické vůně Jambo vás vezmou na cestu kolem světa. Produktové řady jsou inspirovány vzdálenými a exotickými místy s názvy, které povzbudí vaši představivost.

Každý výrobek je kombinací intenzivního zážitku jak z vůně, tak z estetického luxusního předmětu, který poskytuje přidanou hodnotu místnosti, v níž se nachází. Místo, které jste si navrhli a vybudovali s péčí dle svých snů by mělo být vyladěno nádhernou vůní.

V Jambo pracují s přírodními surovinami a zásobami, jak jen to jde, protože se chtějí starat o životní prostředí, nyní více než kdy jindy. Víka na difuzérech jsou vyrobena ze dřeva, na rozdíl od ostatních domácích vůní.

Na dózy je používáno italské designové sklo a vonné tyčinky pochází z vysoce kvalitního ratanu z Indonésie.

Vůně jsou vyvíjeny s renomovanými parfuméry ve městě Grasse v Jižní Francii – epicentru vzniku parfémů. Pro Jambo hledají ty správné ingredience a tóny pro vytvoření luxusních vůní s jedinečným charakterem.

Protože vytvořit skvělou vůni je vskutku umělecké dílo. Přivonět si je možné v showroomu LUXURY SLEEPING.