Pozvěte přírodu do ložnice

Víte že, barvy mohou ovlivňovat pocitovou teplotu v ložnici až o několik stupňů?

Studené barvy mohou navodit chladnější pocit, naopak zářivé a teplé barvy „ohřejí“. Barvy dodají každému interiéru jeho typickou atmosféru a mají vliv i na naši psychiku.

Ložnice je místem odpočinku a převládat by měly spíše uklidňující a tlumenější barvy. Ale nemusí to být vždy pravidlem.

Postel z masivního dřeva je skvělým a osvědčeným základem pro kombinování s různými barvami. K hlavním přednostem masivního dřeva patří jeho zdravotní nezávadnost, bytelnost a dlouhá životnost.

Díky jedinečné struktuře dřeva je každý kus masivního nábytku originál. Přírodní dřevo významně dotváří mikroklima interiéru, dodá prostoru na útulnosti a v ložnici podpoří příjemný spánek.

Materiály a barvy lze v interiéru kombinovat mnoha způsoby. Můžeme se nechat inspirovat přírodou a čtyřmi ročními obdobími. Jaro, léto, podzim a zima – pokaždé se příroda vybarvuje do jiných tónů, teplejších nebo studenějších.

Podívejte se v galerii na čtyři barevné varianty jedné ložnice.

Základem je vždy stejná postel z masivního dřeva – Rita z masivního jádrového buku.

Tato elegantní postel je nadčasová a lze ji dobře kombinovat s různými barevnými odstíny. Ložnice ve stylu jara působí svěžím dojmem, převládají veselé barvy v měkkých teplých tónech. Léto vyznává tlumené a elegantní barvy, příjemným způsobem chladné.

Pro podzimní interiér jsou typické syté a zářivé barvy v teplých odstínech. Zima je charakteristická svými chladnějšími odstíny a výraznými kontrasty.

V JMP Studiích zdravého spaní nebo na loznice.cz najdete nejširší nabídku postelí a ložnic z masivního dřeva od českých výrobců.

A vybírat můžete i kvalitní rošty a matrace pro dospělé, děti, ale i třeba vyšší váhové kategorie.

Pozvěte přírodu do Vaší ložnice!

JMP Studio zdravého spaní

www.loznice.cz