Přibalte si na dovolenou vlasový olej NATAVA

Čisté rostlinné oleje patří mezi cenné a nenahraditelné ingredience. Získávají se nejčastěji mechanickým lisováním semen nebo olejnatých plodů.

Nejkvalitnější rostlinné oleje se lisují metodou „za studena“, kdy teplota při zpracování oleje nepřesáhne 50 °C, což je velmi důležité pro uchování přirozených vlastností olejů.

Pleťové oleje NATAVA poskytují nejen potřebnou ochranu a hydrataci, ale zároveň mají velkou schopnost vyživovat do hloubky a dodávat potřebné vitamíny a minerály.

Všechny kosmetické oleje české značky přírodní a BIO kosmetiky NATAVA jsou obohacené o rozmarýnový extrakt, velmi silný přírodní antioxidant, který chrání pokožku, regeneruje a pomáhá sjednotit barevný tón pleti.

Důkazem kvalitních a šetrně zpracovaných surovin je fakt, že naše oleje získaly certifikát COSMOS NATURAL od Ecocert.

Oleje lze použít i samostatně bez následné péče. Stačí ideálně každé ráno a večer jemně vmasírovat krouživými pohyby konečky prstů 1-3 kapky (dle potřeby), dokud se přípravek nevstřebá. Olej NATAVA se velice snadno nanáší díky skleněné pipetce.

Každá sklenička pleťového oleje je balena s maximálním ohledem na přírodu a životní prostředí v recyklovatelném papírovém obalu. Tmavé sklo pak podporuje stabilitu a dlouhou životnost tohoto skvostného produktu.

Díky vysokému obsahu aktivních látek se oleje snadno vstřebávají do hlubších vrstev pokožky, kde efektivně a rychle působí při regeneraci a hydrataci pokožky.

Aktuálně najdete v sortimentu varianty Argan, Moringa a Olej z pšeničných klíčků, a to vždy v balení 50 ml či 100 ml.

Pleťový olej NATAVA – Argan

Pleťové oleje snadněji prostupují do hlubších vrstev pleti a dodávají potřebné živiny, regenerují pleť intenzivněji než pleťové krémy. Arganový olej je vhodný pro všechny typy pleti.

Dodává vitalitu unavené pokožce, podporuje její regeneraci a hydrataci, neucpává póry a reguluje tvorbu kožního mazu.

Pleťový olej NATAVA – Moringa

Moringový olej je vhodný pro citlivou a alergickou pleť. Regeneruje, hydratuje a chrání citlivou pokožku, pomáhá pleť obnovovat a vitalizovat.

Pleťový olej NATAVA – Olej z pšeničných klíčků

Olej z pšeničných klíčků je díky svému složení ideální pro zralou pleť, má blahodárné účinky, pomáhá v boji proti vráskám a celkově pleť projasní a dodá jí zdravý vzhled.

https://www.union-cosmetic.cz/pletove-oleje