Pro dárek z lásky do Chemistry Design store
Hrnečky od Veroniky Žílové
Vázy Bisquit, úzká váza cena 3240Kč, velká 3800Kč
Markéta Držmíšková, láhev Grandient, cena 1 900Kč
perlový náramek Antiperle info o ceně v design store a lebka srnce Shit Happens, cena 2690Kč
Lampa od umělecké skupiny Dvě (sestry Lenka a Jana Němcovy).
Hrnečky od Veroniky Žílové

Lásku není vždy potřeba vyjadřovat předměty označenými srdíčky, radost naopak udělá designový a nadčasový dárek.

The Chemistry Design store vedle Karlova mostu  nabízí mnoho designových předmětů od mladých českých umělců.

The Chemistry Design Store je umístěn hned vedle Karlova mostu a nabízí šperky, sklo, porcelán, notebooky a diáře, maloformátové sochy, plakáty  a mnoho dalších designových skvostů od mladých českých umělců.

Filosofií The Chemistry Gallery je systematická dlouhodobá podpora a spolupráce s vybranými autory, jakými jsou například Aleš Brázdil, Alžběta Josefy, Kristýna Malovaná, Lucie Jindrák Skřivánková, Shitt Happens, Deaf Messenger, Miloš Němec, Karla Olšáková a mnoho dalších.

Store byl minulý týden otevřen po rekonstrukci se zcela novým interiérem, jehož autory jsou dva studenti pražské VŠUP Cyril Dunděra a Ondřej Lalák.

The Chemistry Design Store v novém hávu představuje zcela nové autory a pozměněný koncept obchodu, který již nemusí být pop up místem, ale stálou druhou scénou The Chemistry Gallery zaměřenou na design a umění od současných českých autorů.

Petr Hájek je majitelem The Chemistry Design Store a Chemistry Gallery a v oboru umění a designu se pohybuje každý den.

Je v neustálém kontaktu s malíři, designéry, sochaři i vizuálními umělci, pečlivě studuje jejich práce a vybírá, co se objeví v jeho galerii nebo concept storu. Za osm let fungování The Chemistry Gallery připravil téměř sto výstav.

Vede galerii, která za svůj koncept podpory umělců nejmladší generace získala cenu Art Prague Young Award na uměleckém veletrhu Art Prague.

V letošním roce se s The Chemistry Gallery účastnil výběrových veletrhů The Solo Project ve švýcarské Basileji a veletrhu ART.FAIR v Kolíně nad Rýnem. Letos se také poprvé představil v roli uměleckého ředitele a jednoho z kurátorů na Czech Design Weeku.