Radiátory TOMTON

Radiátory společnosti TOMTON vnesly na český trh s vytápěním svěží vítr. S jejich příchodem se otevřely nové obzory v zasazení radiátorů do interiéru.

Pomineme-li jejich inovativní technologii, která jim díky výměníku EcoChanger® umožňuje vytápět rychle, efektivně a úsporně, výjimečné jsou zejména svým designem, který je odlišný od stávající nabídky radiátorů na trhu. Podívejme se tedy na to, co je na jejich designu tak jedinečného.

V současné době sortiment společnosti TOMTON tvoří čtyři základní typy radiátorů – radiátory s názvy R1, R2, R3 a R4. První, nejmenší radiátor R1 má kryt vyrobený z práškové pozinkované oceli a je k dostání v šesti základních barvách.

Velkou výhodou této řady radiátoru je také možnost výběru z více než 5 000 polepů – tyto radiátory se přímo nabízí do prostor, které si zaslouží originální design, jež zaujme a podněcuje fantazii.

R1 se snadno zakomponuje například do dětského pokoje a doplní prostor o oblíbený motiv dítěte.

Radiátor R2 je vyráběn z kvalitního, recyklovatelného probarvovaného plastu, splňuje tedy ekologické požadavky a zároveň vypadá luxusně.

Stejně jako radiátor R3, který je ze stejného materiálu, je k dostání v pěti základních barvách, a to v barvě bílé, slonové kosti, antracitové, červené a žluté. Po skončení životnosti je plně recyklovatelný.

Posledním, ale největším klenotem produktového portfolia společnosti je radiátor R4. Tento radiátor se pyšní krytem ze dřeva.

Tento kryt se hodí do interiérů, které jsou navrženy v souladu s přírodou, do dřevostaveb, či do jakéhokoliv jiného prostoru, který si zaslouží vyzdvihnout jeho prostředí skutečně designovým a jedinečným kouskem.

Také tento typ radiátoru je nabízen ve více provedeních, a to v devíti odstínech dřeva – třikrát dřevo dubové, třikrát dřevo javorové a tři provedení ořechu.

Protože je společnost TOMTON i nadále aktivní, co se týče účasti na nejrůznějších veletrzích, na další rok již teď připravuje mnoho možností, kde tyto radiátory můžete vidět na vlastní oči.

Konkrétně v Praze a v Ostravě je budete moci obdivovat na veletrzích Infotherma a Moderní vytápění v lednu a únoru 2018. Do té doby je možno pro získání informací navštívit internetové stránky společnosti www.tomton-radiators.com, či TOMTON zkontaktovat prostřednictvím facebookové stránky společnosti.