RUČNĚ VYRÁBĚNÉ BROŽE A NÁUŠNICE SKVOST

Chcete sdílet tento článek?

Slovo SKVOST je na Slovensku spojené s krystaly, korálky a polodrahokamy poskládané do nádherných obrazců. Jedná se totiž o značku nepřehlédnutelných broží a náušnic designérky Lucie Šimončič v duchu contemporary vintage, jejichž zrod inspiroval styl extravagantní umělkyně Grace Jones a ikonické princezny Grace Kelly. U našich sousedů SKVOST podtrhuje krásu baletek ze slovenského Národního divadla anebo třeba finalistek soutěže Miss Slovensko. V speciální kolekci také SKVOST dotvářel outfit Adély Banášové v její TV show Trochu Inak a byl výjimečným dárkem pro její ženské hosty. Nyní se jimi mohou ozdobit také české ženy. Třpytivé doplňky nově seženete i v pražském concept store Bibloo (OD Kotva) a na oficiálním e-shopu www.skvost.co/sk/eshop.

Ač brože nejsou diamantové, zatají se vám z nich dech. Každý kus je unikát a jeho ruční výroba trvá až 22 hodin. Základem kaleidoskopické mozaiky ve tvaru rozety jsou krystaly Swarowski a postříbřené a pozlacené japonské korálky Miyuki, ale také polodrahokamy a perly. Výsledkem je cenově dostupné dílo (přibližně od 6 000 Kč) s uměleckou hodnotou, které oživí každý outfit od večerní róby až po košili do kanceláře anebo jinak obyčejný zimní kabát.

Značka se rozděluje do celkem 9 kolekcí: barevná Aurora, monochromatická Mono, klasická Coco, stříbrná Dew, zlatá Glow, vintage Gloria, večerní Vesper, svatební Belle a baletní Giselle. Ta poslední vznikla v rámci již zmiňované spolupráce se slovenským Národním divadlem k uvedení stejnojmenného baletního představení. Autorka pracovala s italským kostýmovým návrhářem Luca Dall´Alpi a vytvořila něžné a romantické brože, které svým tvarem a nude tóny ztělesňují snový svět víl a použitými krystaly zase symbolizují eleganci a noblesu šlechtického prostředí.

Při výrobě broží designérka myslí i na oděv nositelky, a tak jsou brože stvořené tak, aby nevytahávaly látku na oblečení, které SKVOST zdobí. Lucie také ráda plní přání náročnějším zákaznicím, které přesně vědí, co chtějí ­– do 14 dnů dokáže vyrobit jakoukoliv brož na zakázku. Díky tomu se SKVOST stává dokonalým osobním dárkem, u kterého nehrozí, že nesedne.

x1

 

 

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články