Řešení vyvinuté pro atypické prostory

Dispoziční řešení moderních interiérů si neustále žádají změny v různých oblastech. Jednou z nich je například i vytápění objektu a jednotlivých místností.

Trendem moderní architektury je využití velkých balkonových oken a prosklených ploch, které mnohdy zabírají většinu plochy obvodového zdiva.

V podobných případech již poté mnohdy nelze použít klasicky orientované horizontální těleso a jedinou možností je využití zbývajícího úzkého prostoru po stranách nebo v jiných částech místnosti.

A právě pro tato řešení vyvinula společnost KORADO, přední český výrobce otopných těles a systémových řešení pro vytápění, model RADIK Premium.

Díky délce těles od 400 mm a výšce až 2200 mm je tak možné využít k instalaci tělesa i tento prostor, přičemž výkon tělesa bude i poté dostatečný k vytopení dané místnosti.

Svisle orientované radiátory RADIK Premium působí v moderních interiérech velmi elegantně a disponují vysokým tepelným výkonem.

Kromě klasického provedení modelu  RADIK Premium je v nabídce i provedení RADIK Premium Line (deska s jemnými prolisy) a Plan (hladká deska). Barvu radiátoru si můžete zvolit z 12 barev z KORADO vzorníku.

Pokud ale toužíte po jiné, naprosto originální barvě, můžete si zvolit i jakoukoliv z 200 odstínů barev vzorníku RAL. Více informací na www.korado.cz