Zabezpečte svůj byt a dům

Široký sortiment kvalitního a odolného kování z nerezavějící oceli nabízí také společnost ROSTEX VYŠKOV, s.r.o. Všechna kování jsou odolná proti odvrtání, vylomení a proti mechanickému poškození.

Při výrobě dveřního kování výrobce spolupracuje především s Policií ČR. Proto mají ve firmě zjištěno, že se zloději dveřím s jejich produktovým kováním raději vyhnou.

Firma se proto s úspěchem specializuje na různé typy kování, vedle bezpečnostního, vyrábí ještě kování stavební a nábytkové. Jen za poslední tři roky v ROSTEXU bezpečnostních kování vyrobili přes půl milionu kusů.

Mezi nejkvalitnější na českém trhu bezesporu patří bezpečnostní kování s označením ASTRA nebo RX, kde se využívají ty nejkvalitnější materiály. Výrobce doporučuje používat speciální cylindrickou vložku odolnou proti odvrtání.

Při zabezpečování bytu a domu je třeba dodržet určité zásady. Především se jedná o použití výrobků stejné kategorie. Bezpečnostní kování by mělo být vždy namontováno v bezpečnostních dveřích spolu s bezpečnostními zámky.

Kvůli lepší přehlednosti ROSTEX využívá při označování svých výrobků systém zvaný Pyramida bezpečnosti.

Čtyři barevně odlišené stupně reprezentují jednotlivé úrovně zabezpečení a definují odolnost výrobku proti odvrtání, vyhmatání, vytržení, hrubému násilí, atd.

Hodnocení a certifikaci výrobků zajišťuje nezávislá akreditovaná zkušební laboratoř a certifikační orgán. Systém certifikace výrobků podle Pyramidy bezpečnosti akceptují všechny pojišťovny, které jsou členy České asociace pojišťoven.

ROSTEX všemi atesty kvality bezpečnostního kování prošel a v současné době dodává na trh kování ve 3 a 4 stupni Pyramidy bezpečnosti.

Na zabezpečení domu a bytu není nikdy pozdě. Konkrétní výrobky najdete na www.rostex.cz.