REVOLUCE V MYTÍ OKEN

Mytí oken nepatří mezi oblíbené domácí práce. Nehledě na to, že k umytí okna jsou potřeba alespoň schůdky, ne-li žebřík. Pokoje s velkými prosklenými plochami působí moderně a otevřeně, jsou světlé a dokonale propojují interiér s exteriérem.

Vedle toho i špaletová okna mají své nesporné kouzlo. Ať tak či onak, mytí oken se nevyhnete, ale můžete využít šikovného pomocníka, díky kterému okna umyjete rychle, čistě a beze šmouh.

Kärcher jako první vynalezl bateriový okenní čistič a nyní přichází s novinkou, zdokonaleným čističem pro čištění bez šmouh a zbytečných kapek. S okenním čističem Kärcher WV 5 Premium umyjete okna 3x rychleji než běžným způsobem.

AKU STĚRKA NA OKNA WV 5 Premium

Inovativní bateriový okenní čistič Kärcher WV 5 Premium dokáže definitivně skoncovat s dosavadním ručním mytím oken. Ušetří spoustu času a námahy díky elektrickému odsávání.

Nový okenní čistič je vybaven odnímatelnou baterií a umožňuje tak nepřetržité mytí oken. Díky měkčeným prvkům na rukojeti je praktičtější a ergonomičtější než předchozí série.

Snadno a rychle v každém kroku

Mytí oken s aku stěrkou Kärcher WV 5 Premium práci výrazně zjednoduší, bez vody to ale stále nejde. Není však potřeba kbelík s velkým množstvím vody. Práce s akustěrkou není jen rychlá, ale také hygienická. Žádné máchání rukou ve špinavé vodě plné čisticího přípravku.

Při koupi aku stěrky obdržíte v balení mimo okenního vysavače i rozprašovač s mikrovláknovým rozmývákem a úzkou okenní hubici.

Jak na okna s Kärcher WV 5 PREMIUM

1, Na okno naneste rozprašovačem vodu a mikrovláknovým rozmývákem ji rozetřete po celé ploše okna, aby největší nečistoty povolily.

2, Aku stěrku přiložte k oknu a plynulým pohybem směrem dolů odsajte vodu s nečistotami

3, Pokud někde zůstane šmouha, naneste na toto místo rozprašovačem vodu, použijte rozmývák a následně opět aku stěrku

4, Po umytí všech ploch popř. pokud je nádržka na špinavou vodu plná, ji vyprázdněte a vypláchněte čistou vodou

5, Přístroj nabijte, aby byl připraven k další práci

Velkou výhodou aku stěrky Kärcher WV 5 PREMIUM je jednoznačně výdrž. Na jedno nabití zvládne umýt až 105 m2, což odpovídá asi 35 oknům běžných rozměrů

Čištění bez hranic

Aku stěrka Kärcher WV 5 Premium zvládne vyčistit nejen okna, ale i všechny hladké povrchy, jako jsou dlaždice, zrcadla, obkladačky, skleněné stoly nebo sprchové stěny až 3x rychleji než při čištění běžnými metodami.

Díky dodatečné úzké sací hubici dosáhne bez námahy i na menší nebo těžko dostupná místa. Čištění neuniknou ani vysoce položené okenní plochy nebo celoprosklené zimní zahrady.

Stačí použít teleskopickou prodlužovací sadu, která obsahuje dvě teleskopické hole opatřené nástavcem pro aku stěrku na okna a rozmývák z mikrovlákna. Tyče jsou dlouhé 2 m a lze je pohodlně nastavit na dosah 4 m.

Aku stěrka na okna Kärcher WV 5 Premium: 2 390 Kč

Teleskopická prodlužovací sada pro okenní čistič Kärcher: 1 260 Kč