Špičková reprodukce zvuku

Audio komponenty mají většinou až příliš strohý design. Vyjít vstříc příznivcům špičkového řešení jak v oblasti designu, tak i poslechu, se rozhodl japonský Marantz, když představil dva přístroje určené pro moderní reprodukci hudby v nejvyšší kvalitě.

Integrovaný zesilovač „Model 30“ a streamer kombinovaný s SACD přehrávačem „SACD 30n“ zaujmou na první pohled.

Oba produkty předznamenávají novou éru v historii této japonské audio značky, a staví na firemní filozofii zakladatele Saula Marantze, jehož snem bylo umožnit posluchačům co možná nejvěrnější reprodukci originální nahrávky.

Nová konstrukce kombinuje výrazné prvky designu legendárních produktů Marantz a přidává moderní provedení s využitím prémiových materiálů.

Zesilovač Model 30 nabízí maximální čistotu signálu v podstatě bez sebemenšího zkreslení a dodává výkon potřebný i pro vybuzení náročných reprosoustav.

Koncový stupeň je použité soustavy zásobovat výkonem až 2 x 200 W. Jedinečné vlastnosti má i vestavěný korekční Phono předzesilovač pro připojení gramofonu, který je vhodný pro přístroje s přenoskami MM i MC.

Přístroj SACD 30n vychází vstříc příznivcům tradičního poslechu i moderního pojetí.

V jednom těle totiž kombinuje dva nově navržené špičkové komponenty – přehrávač SADC/CD disků a streamer, který podporuje jak přehrávání z domácí sítě, tak i z populárních internetových služeb nabízejících streaming v nejvyšší dostupné kvalitě, jako Spotify, Amazon HD, TIDAL, Deezer a další.

Obě novinky jsou k dostání u autorizovaných prodejců produktů Marantz nejvyšší kategorie za doporučenou koncovou cenu 80 000 Kč za kus.