SPLNĚNÝ SEN O DOKONALÉ, DESIGNOVÉ KOUPELNĚ

Pokud stavíte či rekonstruujete byt nebo dům, jistě toužíte také po nových, designových koupelnách ve stylu aktuálních světových trendů. Spokojíte se jen s tím nejlepším ?

Neztrácejte čas, navštivte jedinečné, inspirativní showroomy společnosti KERASERVIS – v Praze v Karlíně v Home Studiu Sokolovská, v Brně na Kaštanové či, nebo také v Ostravě !

Společnost KERASERVIS dokáže zrealizovat vaše představy o ideálním relaxačním prostoru, ve kterém se lidé cítí svobodně. Díky dokonalosti v každém detailu mohou bez rušivých elementů relaxovat, bavit se, či tvořit.

Vyberte si z široké nabídky těch nejkvalitnějších obkladů a dlažeb, koupelnového vybavení světových designových značek ,  sanitární techniky, či tolik populárních luxferů.

K dispozici jsou vám také zkušení architekti a designéři, kteří se specializují právě na realizace luxusních koupelen a relaxačních zón.

V showroomech společnosti KERASERVIS najdete pouze to nejlepší, co je na trhu k dostání, ušetříte váš drahocený čas a výběr vaší nové koupelny bude pro vás radostí !

www.keraservis.cz

www.kastanova.cz

www.studiosokolovska.cz