Tajné kouzlo na nákup nábytku online

Nakupování online nebylo nikdy jednodušší. Nový kousek nábytku nebo bytové dekorace můžete mít koupené za pár minut, a přitom ani nemusíte opustit domov. Jak ale zaplatit co nejméně a navíc získat odměnu za nákup?

Starý nábytek vám už přestává sloužit? Nečekejte až se sám rozpadne a nakupte nový nábytek a bytové doplňky, které váš domov dokonale oživí.

Pryč jsou doby, kdy jste se museli trmácet do prodejny, kde bylo pouze pár vystavených kusů. Dnes nábytek koupíte pohodlněji a levněji na internetu.

Nakupování nábytku na internetu zažívá zlaté časy

Nakupování nábytku online je jedním z aktuálních trendů české e-commerce. Tomuto trendu se přizpůsobují i známé společnosti z oboru, které provozují vlastní e-shopy.

Příkladem je e-shop IKEA, který vám nově doveze nábytek až před práh.

Proč je výhodnější nakupovat nábytek online?

Hádáte správně, hlavním důvodem je nižší cena, a to až o desítky procent. Cenu nábytku si navíc můžete snadno porovnat a vybrat skutečně tu nejvýhodnější nabídku.

Na internetu na vás nečeká žádný nátlak jako na prodejně, ale naopak racionální nákup se všemi potřebnými informacemi (reálné fotografie, videa, recenze).

Nákupu na internetu se opravdu bát nemusíte, protože zákonem je umožněno nábytek do 14 dní vrátit.

Snadný trik, jak nakupovat nábytek nejvýhodněji

Ono tajné kouzlo se nazývá cashback a ve skutečnosti zase tak tajné není, protože jen v Česku cashback používají už statisíce lidí. Jak cashback funguje?

Nejprve se zdarma zaregistrujete na Tipli, poté se překliknete do e-shopu, kde nakoupíte tak, jak jste zvyklí a po nákupu se vám automaticky vrátí část peněz zpět.

Šetřit díky jednomu kliknutí se opravdu vyplatí.

Tímto způsobem s Tipli šetříte každým nákupem na internetu ve více než 450 e-shopech, mezi které patří i giganti jako jsou AliExpress, eBay.com, MALL.cz, NOTINO nebo Booking.com.

Vybavení do dětského pokoje o 1 000 Kč levněji

Pojďme si ukázat, jak nakupování s cashbackem reálně vypadá. Řekněme, že vaše dítě právě dospělo do věku vzdorovitého teenagera, čemuž chcete přizpůsobit i dětský pokoj.

V nabídce Tipli si z mnoha e-shopů s nábytkem vyberete například SCONTO nábytek, do kterého se následně překliknete odkazem „přejít do obchodu“.

V e-shopu SCONTO nábytek vás upoutá postel s nočními stolky Victoria, šatní skříň a psací stůl. Všechny tyto vyhlédnuté kusy nábytku koupíte celkem za 15 497 Kč. Následně vám Tipli pošle zpět 929,82 Kč.

Výborně, nábytek tedy máme zařízený, ale teprve bytové doplňky vnesou do každé místnosti tu správnou atmosféru. Drobný nábytek a bytové doplňky 4Home jsou ideální volbou.

Ve vaší objednávce nesmí chybět stojací lampa, nástěnné hodiny nebo stojan na oblečení. Celkově vám z nákupu těchto tří bytových doplňků v hodnotě 1 799 Kč Tipli vrátí 75,56 Kč.

Zaregistrujte se na Tipli a šetřete každým nákupem

Neplaťte zbytečně více než musíte. Ať už nakupujete kancelářské židle, oblečení nebo třeba parfém, s Tipli budete mít nákup výrazně levnější. Jediné kliknutí navíc a ušetříte až tisícikoruny měsíčně.

Zaregistrujte se zdarma na Tipli a vstupte do světa levných nákupů.