Moderní technologie i v ložnici
Posuňte hranice svého domácího pohodlí o kus dál! Moderní technologie pomohou, zpříjemní a urychlí život i u vás doma! A které to jsou? Čtěte dál!

Co si představit pod pojmem moderní technologie v ložnici? Zapomeňte na chytrou televizi, super výkonný počítač či brouzdání po sociálních sítí na chytrém telefonu. Takové technologie moderní doby nechte spát za dveřmi ložnice, ty vám kvalitu spánku nezlepší!

Které tedy ano? Čtěte dál!  

Ložnice

Každý večer se odebíráte do postele ke spánku, tak proč zavádět moderní technologie i v této místnosti? Lidé, kteří ložnici využívají opravdu pouze a jen ke spánku, se bez nich zajisté dokážou obejít. To ovšem neznamená, že jejich přítomnost náležitě neocení!

Mnoho z vás užívá ložnici jako soukromou svatyni a oázu klidu. Někdo miluje meditaci za zvuků relaxačních nahrávek, někdo se schoulí pod peřinou a čte. Ložnice je tedy často a hojně využívána i v jiných částech dne a také pro jiné činnosti než je spánek.

Polohovací rošty

Laťku hodně vysoko nasadily polohovací rošty. Pohodlí a mnohostranné využití láká stále více lenochů a ospalců. A my se nedivíme. S polohovacím roštem se vám už z postele chtít vstávat nebude. A ani nebudete muset.

Čtenáři jistě ocení polohovací rošt s nastavitelnou výškou hlavy. Během čtení se už nebudete několikrát do hodiny převalovat a načechrávat polštář jako podpěru hlavy.. Zamilují si ho i jedinci trpící migrénou.

Na nevolnosti, oteklé nohy či křečové žíly oceníte pohyblivou a zvedající část roštu v úrovni nohou.

Polohování roštu je mechanické či ruční. Doporučujeme mechanické , které oceníte hlavně během pohybové indispozice a celkového tělesného oslabení.

Polohování pomocí  tlačítka na ovladači je přínosem i pro ty, kteří pečují o tělesně postižené osoby.

* Partnerské matrace

Nemůžete se společně s partnerem shodnout na vizi o dokonalé matraci? Obecně je to tak, že pánové ocení tvrdší nosnost matrace, dámy naopak ulehávají raději na měkčí konstrukce.

Partnerská matrace je ideálním kompromisem pro oba. Matrace jsou totiž oboustranné, s měkčí i tvrdší možností.

Partneři si můžou snadno zvolit, na které straně matrace budou chtít spokojeně a kvalitně spát.

* Anatomické polštáře

Na babiččiny buclaté péřové polštáře nedáme stále dopustit. Užívat byste si jich ale měli třeba jen o prázdninách na chalupě. Na každonoční užívání si pořiďte speciálně profilované polštáře z paměťové pěny.

Tento materiál důkladně kopíruje vaši siluetu a v polštáři se tak vytváří vaše unikátní profilace.

Anatomický polštář výrazně pomáhá  zlepšitkvalitu spánku aale eliminuje i mnoho zdravotních problémů. Jednou z příčin bolesti krční páteře je právě nesprávný výběr polštáře.