Tapeta jako originální doplněk

Pokud vám přijde váš interiér poněkud nudný a chtěli byste do něj vnést trochu originality, stačí mnohdy opravdu málo. K dosažení nevšedního interiéru vám může pomoci použití tapety, která prostor krásně oživí a dodá mu příjemnou atmosféru.

Ve studiu Casamoderna najdete široký sortiment tapet od papírových, vinylových až po luxusní tapety z přírodních materiálů, jako je například bambus nebo hedvábí.

Tapetu leckdy stačí použít jen na jednu stěnu nebo výklenek.  Už jen použitím tapety na malou plochu docílíte v interiéru výrazné změny. Důležitý je také výběr dekoru tapety.

Pokud si přejete, aby tapeta jen decentně doplnila výraznější nábytek, je lepší zvolit tapetu s jemným nenápadným vzorem. Pokud naopak chcete tapetu s výrazným vzorem, která by měla podtrhnout jednoduché linie nábytku, nebojte se experimentovat!

Dobře zvolená tapeta působí v interiéru jako opravdový šperk. Jestliže po takové tapetě toužíte, udělejte si chvilku a zastavte se ve studiu Casamoderna, kde si zcela jistě vyberete.