TRENDY MODERNÍ LOŽNICE

Když mluvíme o moderní ložnici, nemyslíme tím o místnosti s chladným vzhledem, které si mnoho lidí představí.

Proto jsme dnes připravili článek, abyste se mohli dozvědět o možnostech a trendech moderní ložnice.

Pokud je ve vašem domě místnost, která by měla skutečně odrážet váš vkus, osobní styl ve kterém se cítíte nejlépe je to právě ložnice. Je to osobní „ svatyně“, která vám umožňuje v klidu a pohodě odpočívat.

Podívejme se na hlavní trendy, které budou v příštích měsících ovlivňovat moderní ložnice.

Kombinace geometrických tvarů a teplých tónů dokáže vytvořit atmosféru starého světa v současném kontextu.

Přichází návrat sametu jako textilní k dosažení elegantního a měkkého nábytku, jak pohovky, postele, tak židle. Barvy jsou teplé a jasné.

Materiály používané v ložnici by měly být pokud možno přírodní a organického původu. My všichni milujeme dřevo, plátno, bavlněné textilie, samet nebo kůži, jsou bohaté jak na hmatové, tak na estetické pocity

Moderní pokoje nejsou jen místem k spánku. Stávají se „domovem v domě“, který nabízí téměř vše, co je potřeba, aniž bychom se museli vydat za hranice místnosti.

Zatímco jedni vyžadují jen velikou postel, tak někteří potřebují mít jako součást ložnice i osobní pracovnu spolu s luxusní vanou a nástěnnou televizí, tak aby vytvořili pokoj s veškerým komfortem.

Barvy v ložnici mohou být podle osobního vkusu, ale doporučuje se, aby převažovaly neutrální barvy s co největším využitím přirozeného osvětlení.

Modernita vyžaduje, aby byla praktická, na rozdíl od jiných ozdobných stylů, příliš ostentativních a přetížených, jako je bohémský, klasický, romantický, ošumělý atd. styl.

Pro ty, kteří vedou život plný aktivit a chtějí relaxovat ve velmi uvolněném prostoru ložnice, je mnohem lepší moderní styl.

www.carelli.cz