VCHODOVÉ DVEŘE S PŘEKRYVNOU VÝPLNÍ

Vchodové dveře se řadí mezi části domu, které oprávněně přitahují největší pozornost příchozích i pouze kolemjdoucích. S ohledem na tento fakt jsou na vchodové dveře kladeny vysoké nároky jak na jejich technické provedení, tak i na jejich celkový vzhled.

Všechny tyto požadavky zcela naplňují dveře s překryvnou výplní PERITO ENTRY. Překryvná výplň dokonale skrývá dveřní křídlo a dodává tak dveřím čistý a neokoukaný vzhled.

Lákavým designem a precizním provedením posouvají plastové vchodové dveře jak vizuálně, tak technicky na nejvyšší možnou úroveň. Nepřekvapí proto, že svou pozici na trhu výplně PERITO ENTRY neustále posilují.

Při návrhu dveřních výplní řady ENTRY byl kladen důraz na unikátní a poutavý vzhled, korespondující s nejnovějšími trendy pro vchodové dveře moderních domů.

Dalším důležitým požadavkem bylo připravit výplně tak, aby je zákazník mohl co nejpřesněji barevně sladit se svými představami. A to vše samozřejmě při použití těch nejkvalitnějších materiálů.

Svrchní exteriérovou desku proto tvoří kompozitní materiál vysoké pevnosti a odolnosti. Jeho povrch je zdobený drážkami lakovanými do požadované barvy případně nerezovými aplikacemi.

Právě možnost lakování výplní ENTRY přináší velmi široké možnosti barevných úprav, čítající mnoho tisíc různých variant.

Vchodové dveře s překryvnou výplní ENTRY mají všechny předpoklady stát se vstupní branou do kteréhokoliv domu.