Alape! Kvalitní a estetický design koupelen

V dnešní době se koupelna stává více a více místem pohody určeném pro regeneraci a rekreaci těla. Kromě funkčnosti hraje stále důležitější roli i atmosféra. „Assist“ od společnosti Alape je policovým systémem doplňujícím umyvadla a nábytek Alape.

„Assist“ je dodáván v různých verzích, aby splňoval prostorové požadavky klientů. Díky jemnému designu je harmonicky integrován do všech typů a stylů koupelen.

Multifunkční police na koupelnové doplňky nabízejí holistické řešení s různorodými a individuálními designovými možnostmi.

„Assist“ využívá velmi přesný a jemný hliníkový profil, který je nabízen v různých rozměrech. Může být stylově doplněn o funkční prvky, jako je box či perforovaný blok v olejovaném (americkém) ořechu. „Assist“ uchvátí svou podstatou designu:

Je charakterizován jasnými geometrickými tvary redukovanými na podstatu. Tyto jemné police, navržené Wolfgangem Hartauerem, jsou vyrobeny z práškově lakovaného hliníku s matným černým povrchem.

Společnost Alape představuje prostřednictvím nových „Design Mirrors“ moderní a elegantní koupelnové doplňky. Křehký design zrcadla se stává poutačem samotného interiéru koupelny.

Jemně matný černý rám vyzařuje lehkost a zrcadlový povrch vypadá, jako by byl zavěšen v místnosti. Tento puristický design od Sieger Design vynechává dekorativní prvky a soustřeďuje se na jasný design.

Dokonce i jeho integrované osvětlení zůstává neznatelné, dokud se nezapne: stmívající se nepřímé LED osvětlení dává místnosti příjemnou atmosféru, a splňuje všemožné požadavky na osvětlení v koupelně.

Zrcadlo má funkci, která si pamatuje poslední nastavení intenzity světla. Zrcadla „Design Mirrors“ jsou dokonale přizpůsobena portfoliu společnosti Alape a lze je kombinovat s novým systémem Assist.

Alape nabízí holistická řešení, která doplňují koupelnu ve své estetice a funkcích.

Alape přináší v oblasti klasických a volně stojících umyvadel novinku v podobě povrchové úpravy „Bicolor“. Tato povrchová úprava kombinuje dva kontrasty: černá / bílá a matná / lesklá.

Přesnost přechodu mezi dvěma barvami zdůrazňuje jemné vlastnosti kulatých 3mm umyvadel: Přechod končí na hraně poloměru umyvadla a bílý povrch je vnímán jako přesný okraj zevnitř i zvenčí. Matná černá vnější barva se promítá v barvách příslušenství:

Distanční kroužek a nástěnný držák je dodáván v matném černém provedení, zatímco kryt výpusti je bíle glazován.

Speciální „Bicolor“ glazování rozšiřuje portfolio produktů Alape o nové designové možnosti pro umyvadla a dává ozkoušeným geometrickým tvarům nový vzhled a charakteristický výraz.