Anna K. se stala ambasadorkou autosalonu BMW

„Miluju krásná a bezpečná auta, která mají duši a miluju zároveň lidi, kteří dělají svou práci už tolik let srdcem a poctivě….“, říká Anna K..

Vedle Prof.MUDr.Pirka, sourozenců Nikoly a Jakuba Ponerových a Lukáše Langmajera, je tak Anna K. další známou osobností, která spolupracuje s tímto autosalonem zastupujícím značky BMW a PEUGEOT. S dealerem vozů BMW začala Anna K. spolupracovat již během loňského léta v rámci jejích festivalových koncertů.

Autosalonu KOPECKÝ propůjčí Anna K. svou tvář a budou vzájemně spolupracovat v rámci jejích plánovaných koncertních turné a vánočních koncertů na konci roku.

V plánu jsou pak další koncertní turné k novému albu, plánovanému na rok 2019. „Když mne pan Kopecký v loňském roce oslovil, abych se stala ambasadorkou jejich pobočky BMW, neváhala jsem ani minutu… Moc jsem se těšila na spolupráci a na to, že poznám nová auta, která jsem ještě neměla šanci řídit.

Přeju nám všem šťastnou cestu nejen po silnicích, ale celým životem a samozřejmě bez karambolů “, říká Anna ke spolupráci s BMW KOPECKÝ.

Anna K. najezdí každý rok díky koncertům spoustu kilometrů a tak od svého vozu vyžaduje především prostor, pohodlí, bezpečnost a spolehlivost. Samozřejmostí je velký zavazadlový prostor s ohledem na její psí miláčky.

„Trávím v autě na cestách půl života a tak dávám přednost jednoznačně skvělým a spolehlivým vozům, jakým BMW je na tisíc procent.

Je mi velkou ctí, že mám možnost se s tak krásnými vozy, se sportovním a divokým, zároveň však elegantním duchem a designem, seznámit a projet v nich na mých cestách na koncerty celou naši zem křížem, krážem“, dodává ještě Anna ke spolupráci s firmou KOPECKÝ.

„Jsme potěšeni, že z náhodného a milého setkání před téměř dvěma lety se postupem času stalo přátelství a loni v létě jsme pak našli společnou řeč i v rovině obchodní “, dodává k tomu pan Miroslav Kopecký.

Anna K. – česká zpěvačka, držitelka 5 ocenění Anděl, pravidelně se objevuje také v nominaci ankety Žebřík časopisu Report, kde byla čtenáři zvolena Zpěvačkou roku v roce 2011 a 2012 a 2013. Přestože vydala debut Já nezapomínám v roce 1993, výrazný průlom pro ni znamenala až o šest let později deska Nebe, na které započala její hudební spolupráce s životním partnerem Tomášem Varteckým.

Jejich autorský tandem se plně rozvinul na albu Noc na zemi.

Předloni Anna K. vyrazila poprvé na akustické turné, kterým oslavila dvacet let na hudební scéně.

Vyprodané koncerty a velký ohlas u posluchačů i kritiky způsobily, že se nejenže rozhodla turné protáhnout, ale navíc vydala svůj akustický koncert na CD a DVD. Aktuálně poslední vydané album nazvané Světlo (Brainzone) obsahuje kolekci silných písniček, které vznikaly již v osvědčeném tandemu s jejím životním partnerem a producentem Tomášem Varteckým.

Nové album zpěvačka podpořila na březnové a dubnové koncertní šňůře Ve světle tour 2017.

Více informací naleznete na stránkách www.kopecky.cz