Vinohradská Rezidence Churchill

Chcete sdílet tento článek?

Vinohrady jsou místem, které probouzí emoce a nabízí pestrou paletu životního stylu.

Snadná pěší dostupnost do centra Prahy a sousedství Riegrových sadů jsou benefitem této prestižní pražské čtvrti s rezidenčním bydlením.

Výhledy na pražské panorama… Ráno, poledne, večer, jaro, léto či zima, vždy ikonická silueta Hradčan s různou atmosférou v každém ze čtyř ročních období. Tyto impozantní, romantické výhledy na stověžatou Prahu a Pražský hrad, možnost procházkou dojít do svého oblíbeného baru na Starém Městě nebo do restaurace… to vše nabízí prémiové bydlení v Rezidenci Churchill v Italské ulici na pomezí pražských Vinohrad.

rezidence churchill - exterier - 180129_1199_FINAL_cam02_print

Moderní design a architektura s důrazem na detail vychází z pera renomovaného pražského architektonického ateliéru Aukett. Rezidence Churchill je navržena ve vysokém standardu vybavení pro maximální komfort. Interiérové dispozice bytů a jejich design odráží moderní a nadčasový styl. Charakteristickým rysem Rezidence Churchill jsou zaoblené tvary budovy, kamenná fasáda domu, navržená ve světlém odstínu, a na jižní a západní straně budovy velkoformátová francouzská okna a balkony, poskytující jedinečný panoramatický výhled na Prahu.

Rezidence Churchill nabízí výjimečné bydlení pro ty, kteří ocení perfektní dostupnost do centra, atmosféru pražských Vinohrad a prémiovou kvalitu, kterou dům reprezentuje jak ve vlastních bytech, tak společných prostorách. Naleznete zde jak výjimečné prostorné byty, tak i zahradní apartmány a menší byty pro „singles“. Nebude chybět rekuperace ani příprava pro smart home technologie“, zdůrazňuje Jan Sellner, ze společnosti Sudop Invest.

rezidence churchill - exterier - 180129_1199_FINAL_cam06_print

Bytový dům je řešen jako bezbariérový a v přízemí jsou menší komerční prostory.

Další velkou předností Rezidence Churchill je její centrální lokalita. Do Riegrových sadů je to pár kroků a jejich blízkost vybízí k relaxaci a sportovnímu vyžití. Pěšky za pár minut jste na Vinohradské třídě, náměstí Jiřího z Poděbrad či náměstí Míru. Na Staroměstké náměstí, do Pařížské ulice či oblíbeného Bugsys baru dojdete pěšky za 15 minut.

Rezidence Churchill je místem, kde máte vše po ruce.

Toužíte-li žít v srdci Prahy pak věřte, že atraktivní nabídka luxusních bytů na pražských Vinohradech ve Vás vzbudí emoce a chuť.

Byty budou připraveny k nastěhování na přelomu roku 2019 a 2020.

www.rezidence-churchill.cz

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články