Všem milovníkům kávy

Chcete-li pořídit dárek, který využije každý člen vaší domácnosti, pak je horkým adeptem domácí kávovar. Pití kávy je rituálem, bez kterého si mnozí nedokáží představit jediný den. Je zvykem, že za dobrou kávou většinou chodíte do vybraných kaváren.

Jsou ale dny, kdy si ji chcete vychutnat společně s rodinou a přáteli v pohodlí domova. Oproti tomu kvalitní automatický kávovar připraví znamenitou kávu, jejíž chuť si budete chtít připomínat každý den.

K přípravě kávy nebude potřebovat žádné speciální dovednosti. Dnešní kávovary jsou natolik intuitivní, že jejich obsluhu i údržbu zvládne opravdu každý.

Za tzv. Rolls Royce mezi kávovary je v současné době považován espressovač z nerezové oceli Saeco Incanto, který spolehlivě připraví až 7 druhů kávy.

Opatřen je vestavěnou luxusní karafou na mléko a funkcí s možností nastavení síly kávy, velikosti šálku i teploty. Mezi další přednosti patří automatický cyklus odstranění vodního kamene, automatický cyklus odkapávání, čištění karafy a další.

Pyšnit se může 100% keramickými mlýnky, které dokáží extrahovat maximu chuti. Espresso Saeco Incanto je důkazem, že dokonalá káva už dávno není výsadou pouze vyhlášených kavárnách.

V síti prodejen EURONICS je možné pořídit jej po označením Espresso Saeco Incanto HD8921/09 za 20 990 Kč.