Berte život od podlahy

Chcete sdílet tento článek?

Možná na ní protančíte celý život. Bude poslední, čeho se nohou dotknete před ulehnutím do postele, a první, s čím přijdete do kontaktu, až si po probuzení půjdete udělat svůj oblíbený čaj. Zažijete na ní každodenní radosti i pády a bude toho s vámi muset hodně vydržet. Je to jako s partnerem – sdílet domov chcete s tím nejlepším a podle toho vybíráte. U podlahy vám s tím naštěstí může někdo pomoct.

Odborníci z Floor Forever moc dobře vědí, před jak zásadním rozhodnutím stojíte (tato část nám moc nejde přes jazyk). Nábytek můžete bez velkého fyzického a finančního úsilí stěhovat sem a tam, barvy stěn střídat klidně každý den. Podlahu si ale podle nálady nebo na základě životních změn jen tak nevyměníte. Měla by být připravená na všechno: na to, že si pořídíte psa, nebudete jednou jen dva, ale tři, čtyři, nebo vás bude i pět, vaše děti promění obývák v okruh Formule 1 nebo ložnici v kosmetický salon, kde to nejvíc sluší nesmyvatelným rtěnkám právě na zemi, a že i pračka občas dělá divné věci. Při tomhle všem musí taková podlaha vypadat stále skvěle a nikdy vás nenudit. Nebude to mít lehké, že?

Floor Forever je obchodní síť s podlahovinami, které splní vaše designové i praktické nároky, ať už jsou jakékoliv. Stačí jediné – opravdu správně si vybrat. Začít můžete sami na stránkách www.floorforever.cz, kde najdete kompletní nabídku i tipy z praxe. Osobní konzultace s těmi, kdo tématu rozumí, je ale k nezaplacení. Ve Floor Forever vám rádi poradí, který materiál, barva i položení jsou právě pro váš domov nejlepší. A jelikož má skoro 200 partnerských showroomů a prodejních míst po celé republice, nebudete muset nejspíš ani nikam daleko. Floor Forever za své produkty získává pravidelná ocenění. V nabídce má více jak 400 typů podlah, od laminátových přes vinylové až po dřevěné. Nabízí vysoce kvalitní pečující přípravky WOCA.

Tento článek je obchodním sdělením
Další zajímavé články