Vybíráme vysavač do malých prostor

Jedno či dvoučlenné domácnosti už dnes nejsou ničím neobvyklým. Bezdětní a tzv. singles lidé proto dávají stále častěji přednost bydlení v menších panelových bytech či garsoniérách.

Ať už ale žijete v miniaturním bytě či velkém rodinném domě, klíčem ke spokojenému bydlení je především čistá domácnost. Žádný úklid se neobejde bez základních pomocníků. Jedním z nich je vysavač.

A právě do bytů s menší rozlohou je efektivním řešením nová řada kompaktních vysavačů Kärcher, které se hodí do malých prostor a svým výkonem i výsledky čištění mohou směle konkurovat klasickým velkým vysavačům.

Teleskopický vysavač Kärcher VC 5

Kärcher VC 5 s trojitým teleskopickým systémem je dokonalým kompromisem mezi běžným podlahovým a ručním vysavačem.

Tento model umožňuje variabilitu v nastavení optimální délky trubice, se kterou ušetříte spoustu místa, což oceníte v menších domácnostech s malým úložným prostorem.

Pouhým stisknutím jediného tlačítka přístroj zmenšíte na velikost odpovídající rozměrům ručního vysavače. Vejde se dokonce i do skříňové zásuvky.

S naším kompaktním vysavačem se dostanete i do úzkých a těžko přístupných míst a pohodlně vysajete také čalouněný nábytek. I přesto, že na první pohled klame svými malými rozměry, při čištění ze sebe dokáže vydat naprosté maximum.

Vysavač VC 5 má bezsáčkový filtrační systém, ušetří tak výměnu a dokupování drahých filtračních sáčků. Vyjmete kazetu a vysypete ji. O „špinavou“ práci se postará systém integrovaného čištění filtru, díky kterému odpadá dodatečné ruční čištění.

Díky speciálnímu HEPA filtru je vysavač vhodný i pro alergiky. Filtr si účinně poradí se zadržením nejjemnějších prachových částic, takže se zpět do místnosti  nic nevrátí. Nespornou výhodou je i snadná manipulace a lehkost s jakou dokáže vysavač pracovat.

Cyklonový vysavač Kärcher VC 3

Doslova revoluci v úklidu představuje nový bezsáčkový cyklónový vysavač Kärcher VC 3. Přístroj disponuje velmi nízkou hladinou hluku (pouze 76 dB (A)).

O bezchybný úklid se postará pokročilá multicyklonová technologie umožňující stálý sací výkon, díky kterému bude vysávání efektivnější a méně nákladné. Vysavač je dále vybaven kvalitním HEPA filtrem, který pojme 99,5 % prachu, roztočů a mikročástic.

Nádrž na nečistoty je snadno odnímatelná a současně nenáročná na údržbu. Nečistoty z ní jednoduše vysypete stisknutím příslušného tlačítka, aniž byste se dostali do kontaktu se špínou. Samotnou nádrž pak už jen stačí omýt pod tekoucí vodou.

Myšleno bylo i na pohodlnou manipulaci při práci s vysavačem. Tzv. vychytávkou je velký nožní spínač, který šetří vaše záda, protože nevyžaduje zbytečné ohýbání.

Kompaktní vysavač Kärcher VC 2

Malý, neuvěřitelně tichý a maximálně výkonný. Řeč je o další novince z řady kompaktních přístrojů na vysávání, vysavači Kärcher VC 2. Díky systému třívrstvého čištění vzduchu zanechává VC 2 čisté nejen podlahy, ale také vzduch v místnosti.

Vysavač využívá vliesové filtrační sáčky, které po naplnění jednoduše vyhodíte. Šikovný uzávěr sáčku umožňuje rychlou a bezpečnou výměnu tak, abyste se nedostali do styku s nečistotami.

Extrémně čistou péči zajistí HEPA filtr, který zachytí až 99,95 % nahromaděného prachu a mikročástic. Praktickým detailem uvnitř vysavače je úložný prostor na příslušenství, které tak máte vždy pohodlně a rychle po ruce.