Vybíráte dlažbu či zídku pro vaši zahradu?
Výběr materiálů a barev výrazně ovlivní útulnost posezení.
Výběr materiálů a barev výrazně ovlivní útulnost posezení.
CSB - LEGANTO s ochranou proti znečištění" class="w-full aspect-[3/2] lg:aspect-[1/1] object-cover lg:hover:grayscale transition duration-500 ease-in-out lg:hover:scale-110 ">
Dlažba CSB - LEGANTO s ochranou proti znečištění
CSB - FORMELA hladká a
Eleganci může dodat kombinace formátů a povrchů, na obrázku například CSB - FORMELA hladká a CSB – LIGNEO" class="w-full aspect-[3/2] lg:aspect-[1/1] object-cover lg:hover:grayscale transition duration-500 ease-in-out lg:hover:scale-110 ">
Vzorkovníky vybraných povrchů a barev pro vaši inspiraci vám pomohou v rozhodování. V popředí například dlažba s reliéfem dřeva CSB – LIGNEO
CSB - NATURBLOK nabízí rozmanité řešení vedení zdí. Spolu s dalšími doplňky jako
CSB - NATURBLOK nabízí rozmanité řešení vedení zdí. Spolu s dalšími doplňky jako

Rádi byste si vydláždili plochu kolem domu, přidali okrasnou zídku, ohniště či jinak zkrásnili svůj venkovní prostor, jen nevíte, jak na to?

Přijďte se podívat na naše výrobky do CSBETON DESIGN CENTRA v Praze, kde můžete na vlastní oči vidět barvy výrobků, porovnat jednotlivé povrchové úpravy a vzájemnou kombinovatelnost produktů.

Naše výstavní plocha nabízí širokou škálu produktů pro malou venkovní architekturu.

Naleznete tu dlažbu, stavební prvky pro stavbu plotů či opěrných a okrasných zdí a další doplňky pro krásný dům a zahradu. Rádi vám poradíme s výběrem správného řešení s ohledem na použití výrobku.

CSBETON Design Centrum je prémiovou vzorkovnou pro konečné spotřebitele s inspirativní venkovní expozicí. Design Centrum je součástí prostor pro milovníky designu, New Living Center.

Můžete nás navštívit již od 11. 9. a to od pondělí do pátku, od 9:00 do 19:00 a v sobotu od 9:00 do 17:00, na adrese Šafránkova 1238/1, 155 00 Praha 13 – Stodůlky. Pro osobní konzultace doporučujeme sjednat schůzku předem.

Parkování je k dispozici a tak neztrácejte čas a přijďte k nám načerpat inspiraci. Těšíme se na brzké setkání.