Řada rámových dveří STILE

Řada Stile jsou rámové dveře v top kvalitě zpracování za nízkou pořizovací cenu a s krátkým termínem dodání. Jedná se o nejprodávanější dveře na našem trhu. Veškerý modely najdete zde:

interiérové dveře.

Tuto řadu dveří charakterizuje použití špičkových CPL o tloušťce 0,2 mm a 3D Greko dekorů se zvýrazněnou strukturou dřeva, dokonalý desing,vysoká pevnost a dokonalé zpracování detailů.

Dveře Stile jsou vyrobeny z masivního MDF rámu, masivních příček a napojeny kolíkovým spojem a na perodrážku. Nová technologie polepování každého prvku dveří zvlášť a to včetně falcu zaručí 0% odlepování povrchů.

Aktuální novinkou jsou designové povrchy Premium. Tato řada vyniká dřevěným rámem dveří,což pomáhá lepší stabilitě a pevnosti dveří. Nechybí zaoblené hrany které jsou velice estetické a zároveň praktické, brání odlupování dekorů.

Premium designové dekory jsou strukturované, velice odolné, připravené na dlouhodobé a bezporuchové náročnější užívání, navíc dodají interiéru nádech luxusu.

Veškeré rámové dveře Stile lze vyrobit posuvné, falcové nebo bezfalcové, a to bez příplatku, což u ostatních výrobců nedostanete.

Další nepřehlédnutelnou výhodou je, že již v základní ceně dveří nabízíme tvrzené matné sklo o šířce 4mm, které je nejprodávanější na Českém trhu. Zasklení je velice estetické, bez použití rámečků. Dveře jsou osazeny panty s regulací pro pohodlné seřízení.

Jde o moderní dveře vypadající velice hodnotně a esteticky ,k Vám domů skvěle zapadnou a stanou se skutečným interiérovým prvkem a nedílnou součástí Vašeho bydlení.