Usínejte v přepychové ložnici!

Sníte o přepychové ložnici? | Curem.cz

Můžete ji mít! Stačí se zaměřit na pár zásadních detailů jako barvy, vybavení a především matrace. A nemusí to stát majlant. Přesvědčte se!

Strávili jste dovolenou v přepychovém apartmá v hotelu s výhledem na moře? A nechybí vám ten pocit luxusu i doma? Hned byste se cítili doma uvolněněji a lépe, je to tak? Není nic jednoduššího než si ten luxus doma dopřát. A začněte v ložnici.

Máme pro vás několik rad, jak si zařídit luxusní ložnici a neutratit u toho všechny rodinné úspory.

1. Barva

Důkladně promyslete, jaké barvy mají ve vaší ložnici dominovat. Vyberte si neutrální základ (např. bílá) a kombinujte jej nanejvýš s 2 dalšími výraznými barvami.  Nádechem luxusu oplývají odstíny hnědé a zlaté barvy.

Vaše svatyně je stvořena pro odpočinek a relaxaci, proto se křiklavým a výrazným barvám vyvarujte! Tmavé barvy navíc způsobí, že se vám nebude ráno chtít vylézt z pelechu.

2. Základ

Pravý přepych ložnice pocítíte na první dotek nikoliv na první pohled. Jedině zdravě a pohodlně prospaná noc je známka toho, že jste hrdým vlastníkem kvalitní a luxusní postele.

Rozhodně nešetřete na matraci! Ani v případě, že o luxusní ložnici nestojíte.

V posteli strávíte významnou část každého dne. Dbejte tedy o své zdraví i tady!

Mimo matraci se zaměřte na výběr  přepychových přikrývek a polštářů. Chtějte nadýchané, kvalitní lůžkoviny s termoizolačními vlastnostmi.

Díky tomu vám bude pod peřinou vždy příjemně a teplo. V létě se naopak přizpůsobí vaší teplotě a jistě se rádi vyhnete propocenému pyžamu..

3. Doplňky

Luxusní ložnici si můžete vytvořit, i přestože nemáte moc peněz nazbyt. Zrak je smysl, který se dá velmi snadno ošálit, takže s chutí do toho!

Přehoz

Zahalte svou postel překrásným přehozem. Nemáte dvakrát robustnou a kvalitní postel? Pak je právě přehoz na postel dokonalým řešením. Lidskému oku zůstane vše pod ním dokonale utajeno. Využijte toho ve svůj prospěch!

Dekorační polštářky

Zasypte postel polštářky různých velikostí a barev. Dávejte si ovšem pozor, abyste kombinovali pouze ty barvy, které jste si na začátku vybrali .

Umělecké předměty

Vlastníte nějaká mimořádné umělecké skvosty? Obrazy či designová váza s okrasnou květinou vytvoří ve vaší ložnici potřebný glanc a stanou se její dominantou.